2752
2739
عنوان

فروش لوازم کارکرده

110 بازدید | 11 پست

سلام من یه سری لوازم کار کرده مثل تخت و کمد دارم نمی‌دونم بذارم دیوار یا سمساری بگم بیاد؟ تا بحال تجربه هیچکدوم نداشتم، اصلا وسیله نفروختم 

کیا تجربه دارید راهنماییم میکنید 

بزار دیوار یا شیپور سمسار مفت بر میداره اگه رایگان بدی نیازمند خیلی بهتر از سمساره چون لا اقل یه دعای خیر برات داره ولی دیوار و شیپور مصرف کننده عادلانه میخره فقط قیمت رو یکم پایین بزار زود بخرن

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بزار دیوار یا شیپور سمسار مفت بر میداره اگه رایگان بدی نیازمند خیلی بهتر از سمساره چون لا اقل یه دعا ...

شما تاحالا گذاشتید؟؟؟ هی نمیان دم خونه؟ وسایل رو باید بذارم دم در بیان ببینند؟ یا خالی کنم همونجا توی اتاق ها باشه؟ 

ببین دیوار بذارم هرساعت دقیقه باید یکی رو بیارم خونم، توی آپارتمانم نمیتونم بذارم توی راهرو وسایل و. ...

من تودیوار بله

سمساری واقعا مفت میخواد همه چیو

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚
شما تاحالا گذاشتید؟؟؟ هی نمیان دم خونه؟ وسایل رو باید بذارم دم در بیان ببینند؟ یا خالی کنم همونجا تو ...

ببین من تختم رو ارسال کردم و میز ناهار خوریم هم اولین نفری که اومد خرید مگه میخوان خونه بخرن هی بیان برن پسند نکنن عکس به تعداد بزار هرکی پسند کرد تماس میگیره

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2740
من تودیوار بله سمساری واقعا مفت میخواد همه چیو

وسایل اگه توی اتاق باشه میان میبرند خودشون؟ فعلا دست تنهام سختمه کسی بیاد خونه، از طرفی هم نمیتونم ببرم توی راهرو

وسایل اگه توی اتاق باشه میان میبرند خودشون؟ فعلا دست تنهام سختمه کسی بیاد خونه، از طرفی هم نمیتونم ب ...

بله 

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚