2737
2734

منابع قسمت روانشناسی تربیتی و روش تدریس و ارزشیابی خیلی گنگ هستن

کتاب های دکتر علی اکبر سیف رو معرفی کردن اما خیلی حجمش زیاده

کسی بر اساس محورهای تاکید شده خلاصه ای چیزی نداره؟

کتاب سیف که خیلی روان و راحته.برا حجمش هم میخوای خلاصه کتابش رو سرچ کن اونو بخون

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام عزیزم تو رو خدا اگه میتونی جوابمو بده پسر منم دستاش و. پاهش مشت میکنه و جمع میکنه دکتر واسش ام ار آی نوشته بچه شما الان همه چیزش طبیعیه مشکلی نداره

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
سلام عزیزم تو رو خدا اگه میتونی جوابمو بده پسر منم دستاش و. پاهش مشت میکنه و جمع میکنه دکتر واسش ام ...

ببخشید دیر جواب دادم

الان دیدم پیام دادین

آره دخترم کاملا نرماله و الان کلاس سومه

من نمیدونم کدوم تاپیک رو دیدین

همون زمان بردم پیش دکتر فرح اشرف زاده گفت جواب ام آر آی نرماله

یه آزمایش ژنتیک هم داد که اونم همه چی خوب بود

سلام من تایپیک تون که ام ار ای واسه بچه ۵/۵ماهه زده بودین دیدم هنوز بچه مو نبردم ام ار ای ولی لاقل پیام شما قوت قلب شد واسم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش