2737
2739
عنوان

نمی دونم چرا آنقدر ب مرگ فکر میکنم

252 بازدید | 18 پست

همش فک میکنم قراره بمیرم 

هر شبم خواب مرده هارو میبینم

از مرگ هم تصور خوبی ندارم 

چکارکنم

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 

افسردگی گرفتی من تازه زایمان کردم همش ب مرگ فک میکنم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیکاری !!!

به چیزای خوب فکر کن 

🌺 کاربر دخترلاکچری۲۰ هستم🌺       چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          
2728
افسردگی گرفتی من تازه زایمان کردم همش ب مرگ فک میکنم

منم ۳ ماهه زایمانکردم

مثلا تا جاییم درد میکنه فک میکنم دارم میرم 

هر شب خواب ی مرده رو میبینم فک کنم خواب کل خاندانم رو دیدم

2740
منم ۳ ماهه زایمانکردم مثلا تا جاییم درد میکنه فک میکنم دارم میرم  هر شب خواب ی مرده رو میبینم ...

افسردگی زایمان گرفتیم ما من خیلی عصبی هم میشم و دلم فقط تنهایی میخواد جوری ک مادرم همش میترسع بلایی سر خودم یا بچه هام بیارم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
چون برات مهمه خوابشو میبینی قرآن زیاد بخون با معنی و تفسیر بخون الان برو قرآن رو شانسی بازکن بخون

با خودم میگم حتما میخوام بمیرم ک انقد خواب مرده هارو میبینم 

از ی طرفم هی میگن قانون جذب بیشتر میترسم

وقتی اینطوری شدی سریع ذهنتو ببر سمت چیز دیگه ای  در رابطه با مرگ بنظرم دچار وسواس شدی

اره 

ذهنیتم بهم ریخته 

نمی دونم چکارکنم  فکر مرگ اعصاب برام نزاشته

زیاد بهش فکر کنی مریض میشی 

برای خودت خرید کن تفریح برو از فکرت در بیاد 

🌺 کاربر دخترلاکچری۲۰ هستم🌺       چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          
2706