2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید با عکس سه در چهار میشه ثبت نام کرد؟
گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
مرسی عزیزم
من وارد نیستم میشه عکس رو ببرم کافی نت و تغییر فرمت بدم یا باید برم عکس جدید بگیرم ؟
گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2738
مرسی لطف کردی
سلام مهرک جان. من از تاپیکاتون فهمیدم که سئول زندگی می‌کنین. چنتا سوال داشتم ازتون. ممنون میشم اگر جوابمو بدین. راستش من می‌خوام سال دیگه برای مقطع دکتری از دانشگاه سئول پذیرش بگیرم، در صورت قطعی شدن پذیرش آیا اجازه کار در کُره به من داده می‌شه؟ مسئله بعدی فرهنگشونه، من با وجود اینکه عاشق فرهنگ این کشورم و دارم زبان کره‌ای یاد می‌گیرم، اما شنیدم حتی از ژاپنیا هم نژاد پرست‌ترن و کار پیدا کردن خیییییییلی تو این کشور برای خارجیا سخته! این موضوع درسته؟ واقعا مهربونی می‌کنید اگر جواب سوالامو بدین.