2737
2739
بچه ها من و خواهرشوهرم تهرانیم و بقیه اقوام ما شهرستان هستن شوهرم چند روزه برا کار رفته شهرستان و این خواهرشوهر من که اینقدر از من سرویس میگیره و توقع داره تو این چند روز حتی یه زنگ نزده ماه رمضونی سراغ من و دخترمو بگیره و حتی حالمونو بپرسه حالا دیروز شوهرم میگه برو برا افطار خونه خواهرم در حالیکه اون اصلا دعوت نکرده منم زنگ زدم به دوستم که بیاد خونه پیشم خواهرشوهرم هم دیروز زنگ زده به شوهرم که میخواستم به خانومت بگم بیاد اینجا و به خودم زنگ نزد شوهرم هم گفته بود دوستش پیششه منم خیلی بدم اومد به شوهرم گفتم مگه من خودم موبایل ندارم به تو زنگ میزنه...فقط وقت کار و گرفتاریش یاد من میفته.ازه شوهرم میگه حیف شد کاش میشد امروز بیام با خواهرم بریم پارک اخه اونم برا افطار تنهاس در حالیکه خواهرش اصلا روزه نمیگیره منم بهش گفتم مگه اون دلش برا زن و بچه تو سوخته که تو جوش اونو میزنه من الان یه هفته اس تو خونه تنهام اصلا سراغ منو نگرفته...همیشه فقط وفت کار و گرفتاری حال مارو میپرسه ولی وقت خوشیاش با بقیه اس حالا دوباره امروز شوهرم میگه زبون روزه برا افطار تنها نمون برو خونه خواهرم انگار نه انگار دیروز این بحثارو کردیم مطمئن هم هستم که وقتی برگرده میخواد خواهرشو دعوت کنه برا افطار
روزگاری رسیده است که به بعضی ها مدام باید گفت غلط کردم که شما اشتباه کردین!!!!!!
واقعا دلم سوخته از دستشون و بی معرفتیشون اصلا دلم نمیخواد دعوتشون کنم از طرفی چطور بهش برسونم که از دستش ناراحتم
روزگاری رسیده است که به بعضی ها مدام باید گفت غلط کردم که شما اشتباه کردین!!!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به همسرت بگو دوست دارم برم پیشش اتفاقا تنهایی افطار بهم نمیچسبه ولی نمیخوام قبل اینکه به خودم بگه برم مردا هرچی باهاشون جروبحث کنی بدتر میکنن ولی با زبون نرم میشن
24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم