2737
2734

دقیقا دو ماه شد که پسرم تیک‌پلک پیدا کرده. طوری پلک میزنه که ابرو و لبش هم تکون میخوره (فقط یک چشمش).

پسرم پنج سالشه و ما تو خونه خیلی تنش نداریم و‌یه‌زندگی معمولی. میگم شاید از جابه جایی خونمون باشه و‌بعدش هم‌دزد اومد خونمون .

به همه چیز فکر‌میکنم حتی به اینکه همه اش شاید تقصیر منه، من مادر بدی بودم که اینجوری شده…

با چندتا دکتر‌هم حرف زدم میگن شایع هست چند ماهه خوب میشه. شاید هم نشه

من دارم پیر میشم

زندگی مون داغونهههههه

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم دزد اومد جابه جا شدین خوب اینها اتفاق ساده ای برای بچه نیست 

بچه دچار اضطراب شده 

اون دکتری که گفته شایع شده سهمیه ای بوده 

حتما باید بری پیش روانشناس کاربلد وگرنه این اضطرابه داغونش میکنه 

دوست من پسرش با یه استرس الان دربهدر دکتر گوارشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740

ما تو خونه خیلی تنش داشتیم پسرم لکنت شدید گرفته بود وقتی کلمه ای رو تکرار میکرد و نمیتونست بگه من همش گریه میکردم اما کم کم خیلی خوب شد الان کلا برطرف شده اصلا نگران نباش بخاطر شرایط استرسی هستش که توشه

ما تو خونه خیلی تنش داشتیم پسرم لکنت شدید گرفته بود وقتی کلمه ای رو تکرار میکرد و نمیتونست بگه من هم ...

چجوری خوب شد؟ خودش یا دکتر؟

چقدر طول کشید

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
2706