2737
2734
سلام دوستان. توروخدا اگه کسی اطلاعاتی داره بده.4ماهه از زایمانم که طبیعی بود گذشته و من از کل ماه شاید نصفشو پاک باشم.لکه بینیم هم درحدیه که فقط ترشحم کمی صورتیه اونم یه ساعتای خاصی.مثلا صبح ها تا ظهر هست بعد کم میشه تا شب کامل ترشحم به رنگ عادی درمیاد باز صبح صورتی میشه
ای وای خون ریزی خر است. من نزدیک 50 روزه زایمان طبیعی کردم هنوز لک دارم. موقع نشستن پاشدن خون میاد. اه دیگه دارم خل میشم. شما دکتر رفتی؟ من که اصلا دلم نمیخواد دکترم برم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
نه بابا حاملگی کجا بود.جلوگیری دارم.تازه برای اینکه بقایای جنین نمونده باشه دکترم برام آز بتا نوشت.م ...

سلام عزیز خوبی؟من الان تاپیکتو دیدم ،منم دقیقا چهار ماهه زایمان طبیعی داشتم ولی سه بار با فاصله پونزده روز پریود شدم الانم لکه بینی دارم ،نمیدنم چی کار کنم ؟ ،شما چطوری حالتون خوب شد

نه بابا حاملگی کجا بود.جلوگیری دارم.تازه برای اینکه بقایای جنین نمونده باشه دکترم برام آز بتا نوشت.م ...

سلام ببخشید من الان مشکل شما را دارم آزمایش و سونو چیزی نشون نداده، ولی هر روز لکه بینی دارم الان بچه ام یک ساله شده، چه کار کردید خوب شدید؟

سلام عزیز خوبی؟من الان تاپیکتو دیدم ،منم دقیقا چهار ماهه زایمان طبیعی داشتم ولی سه بار با فاصله پونز ...

سلام عزیزم خوبی؟ منم ۴ ماهه زایمان کردمهر ده روز، دو روز لکه بینی دارم باز تموم میشه؟ 

شما چی کار کردی؟ خوب شدی؟

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
سلام عزیزم خوبی؟ منم ۴ ماهه زایمان کردمهر ده روز، دو روز لکه بینی دارم باز تموم میشه؟  شما چی ...

سلام ممنون خوبم ،من هیچی،از یه دکتر پرسیدم گفت یک سال اول شیردهی طبیعیه،بعد طب سنتی میگه سعی کنید رحم گرم بمونه ،زیاد سردیجات نخورید.منم گرفتم دارچین با عسل مخلوط کردم،هر شب قبل خواب و صبح ناشتا یه قاشق با یه لیوان اب ولرم میخورم ،خداروشکر خوبم فعلا،ببخشید دیر جواب دادم 

سلام ممنون خوبم ،من هیچی،از یه دکتر پرسیدم گفت یک سال اول شیردهی طبیعیه،بعد طب سنتی میگه سعی کنید رح ...

خداروشکر که بهتری

ممنون که جواب دادی 

الان عسل و دارچین میخوری دیگه لکه بینیت نداری؟ پریود میشی ؟ منظم هست؟ 

ببخشید زیاد سوال میپرسم

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
خداروشکر که بهتری ممنون که جواب دادی  الان عسل و دارچین میخوری دیگه لکه بینیت نداری؟ پریود می ...

سلام عزیزم

مشکل شما حل شد؟

منم ی ساله از زایمانم میگذره، هر روز لکه بینی دارم، ی روز زیاد ی روز کم.خسته شدم. ی مدت خوب بود الان هر ماه بدتر از ماه قبل میشم.دکتر رفتم، میگه کیست و ... ندارم و قرص هورمونی داد.

خیلی نگرانم

فقط مهربانی از انسان بجا می مونه.🌸
2706