2752
2739
عنوان

لکه بینی در دوران شیردهی طبیعیه؟دیگه خسته شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 18408 بازدید | 17 پست
سلام عزیزم مشکل شما حل شد؟ منم ی ساله از زایمانم میگذره، هر روز لکه بینی دارم، ی روز زیاد ی روز کم ...

سلام شما خوب سدی؟؟

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏
سلام شما خوب سدی؟؟

اره خودش خوب شد.

دارو هم مصرف نکردم.

میدونی از چی هست به نظر من، اوایل دخترم کم شیر میخورد، بعد که ی هو شیر منو زیاد خورد، بدنم ی هو هنگ کرده بوده و به خاطر بالا رفتن زیاد پرولاکتین اینطور شده بوده، الان لکه بینی ندارم ولی بی نظمی پریودی دارم. دکترا اصلا هیچی بلد نیستن

فقط مهربانی از انسان بجا می مونه.🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره خودش خوب شد. دارو هم مصرف نکردم. میدونی از چی هست به نظر من، اوایل دخترم کم شیر میخورد، بعد که ...

دقیقااااا دکترا هیچی حالیشون نی.مرسی عزیزم جواب دادی❣️

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏