2733
2734
عنوان

شکستگی مچ پا میشه بیاین لطفا😢😢

482 بازدید | 29 پست

بچه ها چند وقت قبل پام شکست از ناحیه مچ تازه دوماهه یا سه ماه بازش کردم الان مجددا شکسته پام از پله ها پرت شدم پایین

تو رو خدا کسی اینطور دیدین دوبار پاش بشکنه 😢

چی کنم خوب بشم من؟.

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺

عزیزم پاچه گوسفند و قلم و اینا زیاد بخور 

پای مرغ بگیر مثل سوپ درست کن بخور خیلی عالیه 

هرروز پای مرغ بخور ،،،،،قشنگ بزار بپزه هفت هشت ساعت ،،،ابش رو بخور ،،،یا سوپ درست کن 

ژله و لبنیات و اینا زیاد مصرف کن 

غذاهای مقوی مثل گوشت و اینا زیاد مصرف کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پای مرغ اب قلم شیر با سنجد زیاد بخور هرروز بخور

کلسیم بخور کلم بخور لبنیات بخور

نوشابه اینا اصلا نخور زود درست میشی صدقه هرروز بده ایت الکرسی بخون

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
2742
پای مرغ اب قلم شیر با سنجد زیاد بخور هرروز بخور کلسیم بخور کلم بخور لبنیات بخور نوشابه اینا اصلا ن ...

عزیز بار قبل دوماه نیم گچ بود یکماه فیزیو تراپی الان دوبارهه روز از نو شدهه😢😢

عزیز بار قبل دوماه نیم گچ بود یکماه فیزیو تراپی الان دوبارهه روز از نو شدهه😢😢

خدا کمکت کنه ان شالله زود خوب میشی خیلی مواظب باش میدونم خیلی سخته حسابی به خودت برس زود جوش بخوره

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
عزیزم پاچه گوسفند و قلم و اینا زیاد بخور  پای مرغ بگیر مثل سوپ درست کن بخور خیلی عالیه  ...

اره دیروز پای مرغ خریدیم الانم قلم گاو 😢

2740
خدا کمکت کنه ان شالله زود خوب میشی خیلی مواظب باش میدونم خیلی سخته حسابی به خودت برس زود جوش بخوره

عزیز چاق شدم😢😢همه اینا بخورم دیگه از در خونه نمیتونم برم بیرون 😢میشه برام دعا کنی خیلب روحیه ام از دست دادم

2706