2737
2734
عنوان

خدایا کمکم کن

192 بازدید | 10 پست
محتاج دعام شاید خدا بهم نگاهی بندازه هشت ساله که تو مطب دکترا سرگردانم. الانم هم می خوام دوباره سیکلم رو شروع کنم ولی بازم افسردگی و عصبانیت اومده سراغم . طاقت م تمام شده . مغزم داره منفجر میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
4 سال پیش آی وی اف کردم متاسفانه در 6 ماهگی بچه امو از دست دادم. بعد ازون هیچ حمایتی از خونواده همسرم نداشتم به طوری که الان کاملا کنار گذاشته شدم. هر وقت سیکل درمانو می خوام شروع کنم بازم حالم بد میشه مثلا سه روز یه جا میشنم وفقط فکر می کنم. غصه می خورم. این همه پول و اینهمه وقت دارم می زارم ولی با این اعصاب خراب نتیجه معلومه
2738
پرستوی بهار پست ها : 850 عضویت:1394/3/25 10 بچه ها اینی ک بهتون میگم صد درصده و واقعا من چنبار معجزشو دیدم.همین الان واسه شوهرم 1مشکل بزرگ بوجود اومد داشت رسما بدبخت میشد .اما با انجام دادن این کار معجزشو ی بار دیگه دیدم. وقتی مشکل بزرگ و سختی دارید رو ب قبله بشینید قرآن و تو دستاتون بگیرید و بالا بگیرید و بگید خدایا ب قرآن توی دستم قسمت میدم.و 5تن و صداکنید. امکان نداره قرآن و رو ب آسمون بگیرید و خدارو ب قرآنش قسم بدید و مشکل حل نشه. شوهرمن الان دانشگا بود و سر 1موضوعی حکم تعلیقش از دانشگارو دادن.من تا فهمیدم با گریه قرآن و بالا گرفتم و خداروقسم دادم ک تعلیقشو بردارن چون کلا بدبخت میشد. انقد قسم دادم تا شوهرم زنگ زد گفت برداشتن. دوس داشتم ب شمام .ببخشید طولانی شد. ایشالا همتون مشکلاتتون حل شه.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.