2737
2734
عنوان

کیفی به رنگ بهشت

118 بازدید | 12 پست

بچه بودم 5 سالم بود

محرم بود و با یه دختر کوچولو مثل خودم آشنا شدم خونشون یه کوچه اونورتر از خونه ی ما بود

اسمش نازیلا بود...

باهاش همبازی شدم و فهمیدم هم سن هستیم قراره سال دیگه بریم کلاس اول

روزها گذشت و اول مهر سال 75 از راه رسید

با چه ذوقی لباس پوشیدم و رفتم مدرسه

همه ی دوستام بودن ولی نازیلا نبود

اومدم خونه به مامانم گفتم:امروز همه بودن ولی نازیلا نبود!چرا نیومده بود مدرسه؟

مامانم گفت :آخه نازیلا اینا از این شهر رفتن و الآن یه مدرسه ی دیگه میره.

چقد فکر تو سرم اومد

یعنی کیف نازیلا چه رنگیه؟ از کیف بنفش من قشنگتره؟

کفشهاش چطوریه؟.......

دیگه فراموشش کردم.

سال بعد که با سواد شده بودم یه روز که سر خاک بودیم چشمم افتاد به یه سنگ قبر کوچولو که اسم نازیلاو فامیلیش روش نوشته شده بود...

طلوع دل انگیز:136‪8‪

غروب غم انگیز:137‪4

دلم گرفت از این که تو خیالم چقد به رنگ کیفش فکر کرده بودم

راستی رنگ کیف نازیلا به رنگ بهشت بود به رنگ سفید.......

ما قصه ی دل جز به برِ یار نبردیم 💖

وایییییی😔😔😔

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی بمیرم اسی بگم خدا چکارت کنه یکم حالم خوب بودها تر زدی توش حالا تا یه هفته به نازیلا فکر میکنم

آخی ببخشید، همیشه تو ذهنم بود گفتم بنویسمش

ما قصه ی دل جز به برِ یار نبردیم 💖
2740
آخی ببخشید، همیشه تو ذهنم بود گفتم بنویسمش

میدونم عزیزم بعضی چیزا تا ابد تو ذهن آدم حک میشه و خیلی خیلی غم انگیزه میدونی حالا من به چی فکر میکنم به آینده‌ی که قرار بوده داشته باشه و دیگه بهش نرسیده

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز