2752
2734
عنوان

خاک توو سرشون واقعا!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2856 بازدید | 58 پست
شایعه ازدواج جوهرچی و سلطانی که خیلی قدیمی شده!!یادمه همش هم از برنامه ای شروع شد که مجری ها برای اولین بار با اسم کوچیک همدیگه رو صدا میکردن
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تا جاییکه من میدونم فقیهه سلطانی خیلی وقته با یه ورزشکار نامزد بوده و ازدواج کرده. چند ساله
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
چه شایعه ایی بابا من خودم تو برنامه های زیادی دیدم حتی گزارش ازشون بیش از چند بار تو تلویزین دیدم که با حسن بودن و بهم دل میدادن وقلوه میگرفتن ...........همین صدا سیمای محترم و گرامیمون نشون میدادن ..............همتون سرتون رو کردین زیر زمین خبری ندارین
2731
2740
خودش میگفت حسن این جوریه و اونجوریه اخلاقش اینه ................ اصلا برام ازدواج مجددش مهم نیست فقط اینه که چرا اینا به راحتی هر کاری میکنن اونوقت ما بیچاره ها باید کلی حرف و حدیث پشت سرمون باشه