2752
2739
عنوان

خاک توو سرشون واقعا!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2856 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چه حوصله ای داری بخدا بیخیال حالا هر جوری که بوده اینقدر خودمون صنم داریم که یاسمن توش گمه
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
یعنی من چقدر باید تو رفاه کامل باشم بدون دغدغه شارز ساختمونو و نون تو جانونیو گوشت تو یخچالو قسطای سرماه ومیوه ای که ایا بتونم بخرم برای بچه م فشارهای عصبی ازطرف خانواده خودم وشوهرم تا بتونم به این جور چیزا فکر کنم چه برسه به اینکه بیام تاپیک بزنم
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
خدا خخخ چه تاپیک خنده داری بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔