2737
2734
امروز روز عرفه هست اش الان 6هفنه و 4روزم دکترها بخ خاطر اینکه ساک حاملگیام 21میلی هست تشخیص بارداری پوچ دادن گفتن یه هفته دیگه بیا سونو مجدد انقدر تهوع شدید دارم فکر اینکه بخوام کورتاژ کنم و دوباره از نو میکشتم تو رو خدا برام دعا کنی
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
از صبح تا شب در حال استفراغم همش بیمارستان همش سرم بعد هی تکرار کنن احتمال زیاد پوچه یه خدا دارم دیوونه میشم تو رو خدا دعام کنید
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ای جان طفلکی درکت میکنم به نظرم خوبه قطرساکت من۱۵میلی متربودگف طبیعیه ولی خالی بودکلا
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
عزیزم به حق این روز عزیز انشالله یک بارداری خوب داشته باشی مثبت فکر کن ایشالله پوچ نیست
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
خدایاچه مصلحتیه که اینجوری میشیم یاکلانده یاسالم بده خودم۳سال نازایی داشتم همش سرنمازام دعام این بودهرچی میده فقط سالم بده ونگهشدارولی خدازودبردش ولی خوشحالم ازمعجزش چون طبیعی باردارشدم.خدامیخواست بگه شمامیتونید
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
2738
بچه دومته؟استارتررفت
ممنون از دلگرمی همتون برام دعا کنید
ستایا عزیز اره یهدختر 3/5ساله دارم
2706