2737
2734
عنوان

آقای men

1335 بازدید | 17 پست
سلام به همگی دوستای خودم من از آقای men روغن نارگیل خریدم و وظیفه دونستم بیام تجربمو به شما هم بگم... روغنی که دیروز به دستم رسید توی یه جمله میتونم بگم که بی نظیر بود...عطرش که فوق العاده بود و به حدی زیاد بود که با یه قطرش کل فضا رایحه ی نارگیل پخش شده بود ...واسه صورت و موهام استفاده کردم که بطور باورنکردنی ای جذب شد و اثر چربی کمی روی پوستم موند با اینکه من پوستم چرب هست ...خواهرم قبلا ازین مغازه ها که روغن میگیرن تهیه کرده بود که مقایسه که کردم بهیچ وجه بوی نارگیل نمیداد و اصلا نمیدونم چطوری نارگیلو به این شکل در آورده بودن و واسه همون مقدار 20 تومن پول گرفته بودن در حالیکه من 9 تومن تهیه کردم....بهر حال خواستم تشکر کنم ازشون و اطلاع رسانی کنم که با خیال راحت خرید کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچه ها من روغن نارگیل رو برای موخوره میخوام. دو ق میریزم تو شامپوم. هم موخوره رو از بین میبره هم موها رو نرم میکنه و وزیشو میگیره برای پوست نمیدونم چه خواصی داره
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
2706