2737
2734

بچه ها با شوهرم دعوا کردم منو پیش بچه هام کتک زد از خونه انداخت بیرون گف گمشو برو تا حالا دعوا آنچنان نداشتیم ک خانواده ها خیلی در جریان باشن ولی امشب هم مهمون داشتم شام همون طوری موند همه چی خونه مادرم کسی نیست اومدم اینجا چیکار کنم

بچه هامم موندن خونه دو تا زیر چهار سال کلیدهای خونه رو گرفت گفت برو قبلاً دست بزن نداشت چند بار زد من ب کسی نگفتم امروز زیاد زد من نمیخوام آبروم پیش جاری و فامیلا و مادرم اینا بره چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خیلی سخت شد با یه نفر صحبت کن اول خالی شی کتک کاری بده شما نباید بزاری کسی شما رو بزنه اگه زد به هیچ عنوان نباید دوباره تکرار بشه پس اول به والدین خودت بگو که بدونن چون شما نباید مخفی کنی اینو بعضی مردا چون زنشون به کسی نمیگه پررو تر میشن ...مشاور اگه میتونی پیدا کن تا راه حل بهت بگه 

خوب هر جوریم دعوا کنین شوهرت حق نداشت بندازتت بیرون الانم با خواهش التماس بری کار هر روزش میشه زنگ بزن پلیس بگو شوهرم منو از خونه بیرون کرده بعضیا باید رسوا بشن تا ادب شن

یهویی شد یکی من گفتم یکی اون دعوا بالا گرفت

درهرصورت نباید اینکارو میکرد اگه فقط خودش بود میگفتیم سراغشو نگیر تا خودش به غلط کردن بیفته اما بچه هات کوچیکن گناه دارن...میتونه از پسشون بربیاد؟

2738

برو پیش خانوادت پدری برادری حداقل اون بچه شیر خوارت رو دو روز بردار بیار پیش خودت 

میتونه جمعشون کنه؟

ولی کو تاه هم نیا کوتاه بیای بد تر میشه نقطه ضعف دستش میاد که تو به خاطر بچه هات حاضری کتکم بخوری

تیکر بارداری نیست
2706