2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کسی اگ تو شرایط من هست بیاد 🥺🥺

سلام عزیزم

من پارسال تو نوین انجام دادم

شوهرم آزواسپرمه و با هزینه عمل ایشون و سونو و دارو حدود ۲۰ تومنی شد فک کنم ولی متاسفانه انتقالم منفی شد

امسال بیشتر تحقیق کردم و گفتن ارمغان خیلی بهتره

نوین اگه برین هردفعه تحت نظر ی دکترین ولی برای ارمغان اگه برین مطب یکی از پزشکای خودشون، فقط روز عمل میرین کلینیک و پزشک خودتون عکل میکنن و این خیلی خوبه

منم رفتم تحت نظر دکتر خادم، شنیدم دستشون سبکه 

حالا ماه دیگه شوهرم باید عمل بشن تا بعدش برم تو سیکل

هزینه هاشم فک کنم گفتن تخمک کشی با بیمه تامین اجتماعی حدود ده تومن، حدود ۲-۳ تومن فریز جنین میشه و انتقالم حدود ۵ تومن

این وسط هربار برین سونو هم کلی هزینه دارین با داروها

اگه همسرتون مشکلی ندارن حدود ۲۰ تومن حداقل درنظر بگیرین

سلام چیشدکجارفتی اخر?? من ک میلادرفتم برج دو منفی شداخه کییست دارم . حالا میخام این ماه روطبیییی اقدام کنم اگر نشد برم لاپاراشم‌ اول. تواگ باراولته قبلش هرکارلازمه بگوبکنن برات 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
سلام چیشدکجارفتی اخر?? من ک میلادرفتم برج دو منفی شداخه کییست دارم . حالا میخام این ماه روطبیییی اقد ...

سلام من نرفتم ای آف .. انشالا شما مثبت بشی . من رفتم دکتر مشهده سیدحسن جعفریان بهم دارو داده اقدام تا هفته دگ معلوم میشه

2740
سلام من نرفتم ای آف .. انشالا شما مثبت بشی . من رفتم دکتر مشهده سیدحسن جعفریان بهم دارو داده اقدام ت ...

انشالله ک نتیجه بگیری من فعلا دکتراینانرفتم دارم طبیعی اقدام میکنم. تازه پاک شدم‌ . 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
سلام من نرفتم ای آف .. انشالا شما مثبت بشی . من رفتم دکتر مشهده سیدحسن جعفریان بهم دارو داده اقدام ت ...

منم میخوام برم اما نمیدونم کدوم کلینیک بهتره  من مشکل لوله هام بسته شده البته یکی میگه بازه یکی میگه نه سنم 38خیلی استرس سنمو دارم

خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن  الهی آمین 
عکس رنگی می‌گرفتین برا باز شدن لوله .. کدوم شهری 

عکس 3 بار گرفتم 2 بار بسته بود یکدفعه که دکتر بهم دارو داد بعدش رفتم عکس توی عکس بازشده ولی حامله نشدم

خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن  الهی آمین