2737
2739
بچه ها جون من آریا ایشالا سزارین دارم.ولی نمیدونم وسایل واسه خودم و نی نی چی باید ببرم؟خسته شدم از بس از هرکی پرسیدم و درست جوابمو نداد.
توروخدا کسایی که آریا زایمان کردن،به من بگید دقیقا چی باید ببرم؟خدا خیرتون بده.
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم دو روز اونجایی. وسایل شخصی ببر. شونه و مسواک و وسایل آرایش و... بیمارستان تمیزه پتو ملافه نی نی پوشک ببر و لباس و کلاه و دستکش و رختخواب . کریر ببر برای وقتی مرخص میشی
2740
عزیزم دو روز اونجایی. وسایل شخصی ببر. شونه و مسواک و وسایل آرایش و... بیمارستان تمیزه پتوملافه لازم نیست. واسه نی نی پوشک ببر و لباس و کلاه و دستکش و رختخواب . کریر ببر برای وقتی مرخص میشی
منم آریا بودم
لباس واسه خودت و نی نی
یه دست لباس بیرون واسه خونه آوردنش
پتوی نی نی
پمپرز
نوار بهداشتی(پوشک بچه باشه بهتره) و یه شورت واسه خودت اگه سزارینی هستی سایز بزرگ بخر که راحت باشی
دستمال مرطوب
کریر یا ساک حمل
لوازم آرایش
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
من بیمارستان نفت بودم.2 شب بودم.خودت که لبتس تو خونه ای نمیخوای چون بیمارستان لباس خودشو میدهده.دستمال کاغذی هم میدن.
برای نی نی:پوشک سایز 0. یا یک بسته..دستمال مرطوب 1 بسته قوطی باشه بهتره خشک نمیشه.اگه میخوای قنداقش کنی سرویس قنداق.کلا و دستکش و پاپش هر کدام یک جفت.روغن بچه.
برای خودت هم پوشک ساز بزرگ چون خونریزی خیلی زیاده.شورت چند تا.مسواک و خمیر دندان.صابون برای شستن صورت و لوازم ارایش.
اگه از یک شب قبل میری بخوابی سعی کن یه مجله با خودت ببری تا سرگرمت کنه و استرس نگیری.من شب قبل از زایمانم جدول حل میکردم.ایشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی.خیلی مراقب خ؟دت باش که بعد از زایمان خیلی درد داره
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
2706