2733
2734
عنوان

تپش یهویی قلب

56 بازدید | 10 پست

سلام ظهرتون بخیر 

دوستان من وقتی نشستم یهویی تپش قلبم آروم  آروم میشه بعد  تپش محکم و یدفعه ای میگیره قشنگ انگار با مشت از تو میزنن به قفسه سینم بعد ۱ دیقه اوکی میشه

بنظرتون از چیه دکترم رفتم قبلا برا چکاب گفته قلبت هیچ مشکلی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آره من خیلی استرس دارم یه مدت اوکی بود ولی الان باز شدید شده مرسی که جواب دادی عزیزم 💋

خواهش میکنم من اینقد ترسو هستم تا یه چیزیم میشه صدتا دکترو میرم دقیقا چند وقت پیش همینطوری شدم شبا نمتونستم از تپش قلب بخابم یهویی میکوبید بعدش دکتر خوب رفتم گفت همش از اعصاب و کم خونی  کم ابی بدن و استرس نگران نباش هیچی نیست وقتی فکر میکنی بهش بیشتر ترسو استرس میگیرت اصلا بهش فکر نکن خوب میشی 

2738

منم دارم قرص کنکوور دکتر داد فشارم رو مینداخت دیگه نخوردم من با کوچکترین فعالیتی درد قلبم شروع میشه میزنه به پشتم 

🍀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀🍁🍁🍁🌸🌼پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا🌼🌸🍁🍁🍁
جدی؟؟؟؟  حتما میرم با این سری آخر خیلی ترسیدم باید برم

بله مادر منم همین حالت میشد دکتر گفت باید همون موقع که این حالت پیش میاد تحت نظر باشه ی سری آزمایش و نوار و هولتر و.. گرفتن  ظاهرا ی رگ اضافه وجود داره برای خیلیا با دارو رفع میشه