2733
2734
عنوان

باهر تاپیک خواهرشوهری......

272 بازدید | 193 پست
یه فشار عصبی و تپش قلب و استرسی میاد سراغم که بیا و ببین ..... واقعا حالم بد میشه.... یه روز یا چند ساعت واقعا زندگی و فکرم رو مختل میکنه.... شاید این رفتارا همه ش به لطف رفتارای خواهرشوهرم هست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
اول کار میگم نتم مشکل داره ..... یه نکته دیگه اینکه من تاپیکم رو زدم که هر ازگاه بیام و از کارایی که این خواهرشوهرم گلم کرده بنویسم شاید این دل لامصبم آروم بشه.... احساس میکنم این خاطرات دیگه زندگیم رو مختل میکنه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آخی عزیزم اینجا کلی آدم عضوه میبینی که خیلیا نمیان بد بگن عزیزم اهمیت نده نزار مسائل اینجا توی روحیت تاثیر بگذاره از هر کسی اندازه شعورش توقع داشته باش
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
خدا لعنت کنه کسیو که از روی حسادت دل میشکونه
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
مرجانی نه عزیزم ... من به بعضی بچه ها هم گفته بودم که یه تاپیک میزنم .... میگم شاید نوشتن کارهایی که کردن آرومم کنه
2740
ریحانه اگه الان باهات خوب شدن گذشته رو بیخیال شو
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
من اول از روحیه خودم باشه که خواهشا حمل بر خودستایی نشه... من یه دختر آروم و مهربون بودم که حتی روز خواستگاری بزرگ خاندانمون توی مراسم بله برون به همسرم جلوی جمع تبریک گفته بود که تو مهربونترین و خانمترین دختر مارو بردی.... اصلا حتی دل اینکه بخوام یه مورچه رو زیر پام له کنم ندارم چه برسه یه انسان
همسر من پدر نداره و دوتا برادر بودن و یه خواهر و سه تاشون با یه سال اختلاف سنی... یه بار خواهرشوهرم بهم گفت من با شوهر تو از اول خوب نبودم ولی با داداشم عالیه م یعنی برادرشوهرم. همیشه واسه هم کادو میخریدیم و..... . همیشه اطرافیان و حتی مادرم بهم تلقین کردن پدر نداره کاری بهش نداشته باش....
من خواهر شوهرم عروسیمو زهر کرد کلا خیلی حسادت داشت و موش میدووند یه دفه دیگه زدم ب سیم اخر و با خاک یکسانش کردم و قهر کردم بعد دیگه خودش اومد اشتی یه مدت خیلی فکرم مشغول بود ضعف اعصاب گرفتم اسمش میومد دست و پام سست میشد تپش قلب میگرفتم با خودم گفتم الان من چیزیم بشه کک اونم نمیگزه خودم نابود میشم دیگه با تمرین و البته بی توجهی بهش و کاراش هم رابطم بهتر شد هم دیگهوگاهی اصن یادم نمیاد کی هست هرچقدم بی محلی میکنم بهشون بیشتر جذبم میشن منم احتراممو میذارم ولی دیگه صمیمی نمیشم
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
اولین حرکتی که خواهرشوهرم زد این بود که برای مراسم بله برون من یه سرویس البته نه کامل دستبند و سینه ریز خریدن که البته دستشون درد نکنه.... ولی بعد متوجه شدم خواهرشوهر گرام عین عین سرویس مادرشوهرش رو واسه من گرفته.... من بعد فروختم ، این خانم محترم حتی این حرکت رو بعد دوسال واسه جاریم زد که البته تا سرویس رو به من نشون دادن متوجه شدم ولی از اول با جاریم کاری نداشتم
2706