2733
2734
عنوان

باهر تاپیک خواهرشوهری......

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 193 پست
بعد یه بار جلوی شوهر م و برادر شوهرم که تاره نامزد کرده بودن شروع کرد.... من و جاریم جفتمون خوشگلیم البته اون بور هست و من چشم ابرو مشکی با پوست سفید ... شروع کرو زهرا جاریت خیلی خوشگله و ..... درحالیکه که هیکل و قد و .... منو همه تعزیف میکردن حتی قد و هیکل من خیلی بهتر از جاریم هست .... که جاریت خیلی خوشگلتر و سفید تر و خوش هیکلتر از تو هست..... از ذات تعریفش اصلا ناراحت نشدم خب بلاخره هر کی نظری داره اینکه جلوی شوهرم و برادر شوهرم گفت ناراحت شدم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
فاطیما من از اول ناراحت نشدم ولی سالیان سالیان که رفتاراشو دیدم به این نتیجه رسیدم و ناراحتم . چون واقعا ذاتش اینه.... من میگم این همه سرویس توی بازار و چرا عین سرویس مادر شوهرش نه تنها برای من بلکه با فاصله دوسال برای جاریم هم اونو خرید
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من نیومدم اینجا بحث کنم بلکه اومدم این حرفارو بنویسم بلکه آروم بشم
2731
ترکا رسم دارن که واسه خواهر و مادر شب یلدا و عیدی کادو بدن .... خواهرشوهر من از اون تیپ دخترا بود که میگفت فلان انگشتر رو واسه عیدی من بخرید.
خودتو ناراحت نکن هر کس عقیده ای داره تو بگو تا سبک شی هرکس یه طاقتی داره رفتارا رو نمیشه تو تاپیک اورد چون تا تو موقعیت نباشی کسی درک نمیکنه پس راحت بگو منم هزار تا مشکل دارم خدا کنه هممون به ارامش برسیم
خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢
ریحانه اگه خانواده شوهرت به خدا اعتقاددارن باید بدونن تعریف زن نامحرم رو نباید پیش مردی کرد گناه داره واقعا شرعا درست نیست
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
یه سالی یادمه ما خونه میساختیم اصلا آهی در بساط نداشتیم یعنی اون سال من هیچی واسه عید خودم نخریده بودم... ولی خواهرشوهرم رفته بود کلی واسه خودش و پسراش کادو خریده بود و برادرش گفته بود اینو بزن به حساب داداشم که ما هستیم .... من حتی اون سال ناراحت شدم به شوهرم که من حتی یه جوراب واسه خودم نخریدم ولی چطور خواهر شما رفته کلی خرید واسه خودش و پسراش کرده و زده به حساب ما
بستنی همه ما به خدا اعتقاد داریم در زبان ولی در عمل چقدر دل میشکنیم
2706