2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لی لی جون یه چرخونک بخر تو خونه بزن خیلی خوب تاثیر میزاره فقط باید زانهاتو یه کمی خم کنی و 90 درجه به راست و 90 درجه به چث بچرخی . شکمتو هم فرم میده
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
لیلی خانمی یه پست از شما خوندم که توی یک ماه و نیم 14 کیلو کم کردی

میشه بگی چیا میخوردی و چیا نمیخوردی ؟

راهنمایی کلی میکنی عزیزم ؟
بوی بهشت میدهد دست دعای مادرم( خدا جووونم ما فقط تو رو داریم مراقبمون باش)
اگه دوچرخه ثابت تو خونه داری یه برنامه ای هست به نام اینتروال بهت میگم تا چربی سوزی کنی تو ناحیه شکم و پهلو
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2740
کیمیاگر جون من رژیم دکتر پویا کاشانی رو گرفتم حدودا 6 سال پیش سوم دبیرستانی بودم :)

یه بار تو زندگیم چاق شدم که همون موقع بود از بس تو مدرسه میخوردییییم ههه ولی باورت نمیش اصلا بعد از این

رژیم همیییییسشه دیگه وزنم ثابت بوده تازه چند وقت پیش سعی میکردم یکم بخورم که یکم تپل تر بشم :) خیییلی

راضی ام از این رژیم و همیشه هم به همه پیشنهاد میکنم

البته بدن هام فرق میکنه کیمیاگر جون.....بستگی به خودت هم داره مثلا من خیلی ارادم قویه تو این چیزا اصلا نمیذارم

وزنم برگرده ولی بدنمم جوریه که استعداد چاقی ندارم خدا رو شکر....ولی در کل رژیم خیلی خوبیه
اره عزیزم یه بار دیدم توی یه پست نوشته بودی
به همین خاطر برام سوال پیش اومد

به همین خاطر یه راهنمایی کلی ازت میخواستم که چیا بخوریم و چیا رو نخوریم

به هر حال بازم ازت ممنونم عزیزممم

بوی بهشت میدهد دست دعای مادرم( خدا جووونم ما فقط تو رو داریم مراقبمون باش)
عزیزم پا دوچرخه و حلقه خیلی خوبه

حلقه حتما تن زیب بگیر همون عاج هایی که توی حلقه هست باعث لاغری پهلو می شه
اولا ممکنه یک کم پهلوهات کبود شه اما خوب می شه نگران نباش
بعد از یه مدت اونوقت باید حلقه ات رو قوی تر کنی
سی دی آموزشی هم داره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2706