2737
2734
عنوان

بنظرتون من مقصرم یا مادر شوهرم؟

393 بازدید | 37 پست

سلام لطفا واقعیت هارو بهم بگیدواقعا دارم دیونه میشم.

همسر من پسر اول هست وقتی اومد پدرش ومادرش هم براش خونه خریده بود هم ماشین.من تو زندگی باهاش هیچ زحمتی برای به دست اوردن اینا نکردم.موقعه خرید جهیزیه مربوط به دوماد،مادر شوهرم بهترین چیزهارو خرید وگفت باب میل من باشه.وقتی برم خونشون بهترین چیزارو برام میاره غذای خوب میپزه وکلی احترام میکنه.شاید تا الان هزار تا مانتوبرام لباس برای بچم خریده.گوشت مرغ همه چی هم تا دستمون تنگ باشه میخره.اما مشکل اصلی بعد به دنیا اومدن بچم شد روزی هزار بار زنگ میزنه بچه چیکار میکنه غذا میخوره ؟نمیخوره؟چی بهش دادی؟چی بهش ندادی؟چرا اینو دادی چرا ندادی؟چرا کم دادی چرا زیاد دادی؟جواب ندم ده دیقه بعد میاد خونمون حوصلشو ندارم، جوابم میدم واقعا با روحو روانم بازی میکنه.مشکل اصلی اینه هر ثانیه حرفاشو عوض میکنه وچقدر به روش بیام که خودت گفتی فلان کارو کن؟خدا نکنه اگر بگم بچه جاییش درد میکنه جوری قاطی میکنه انگار من مقصرم.جوری با من برخورد میکنه انگار من نامادری هستم ونگرانه بلایی سر بچه بیارم.ناراحتیم اینه که من نه سر خوراک ،نه سر پوشاک ،هیچ اختیاری از خودم ندارم  وتمام احساسم اینه من نامادری بچمم وحقی ندارم.خدانکنه بچم مریض بشه جوری قاطی میکنه که اگر کوتاه نیام یه دعوای بزرگ میشه.هوا سرد بشه گرم بشه حق ندارم جایی برم چون خانم قبلش زنگ میزنه که هوا سرده بچه رو نبر بیرون.یا اگر یه مهمونی برم بچه مریض بشه میگه بچه رو بردی مریض کردی.مسافرت نمیزاره .بخدا خستم راه حل بگید بهم.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

بگو شوهرت با ارامش باهاش حرف بزنه 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلومه خیلی دوستتون داره فقط روشش اشتباس باید بامشاور مشورت من هیچی به ذهنم نمیرسه چون معلومه نوه اش خیلی دوس داره

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍
2740
فقط اومدم بگم درد و بلا پدرشوهر مادرشوهرت بخوره تو سر پدر و مادر شوهر من

عزیزم بخدا منم بقدری عذاب دارم میکشم که حد نداره خیلی حس بدیه بچتو ببینی حتی حق نداشته باشی لباس دلخواهتو تن بچت کنی

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

وا به همسرت بگو داری دیونه میشی از دست دخالت های مادرت

من جات بودم اگه واقعا مطمئنم دلسوزه و حواسش به بچت هست یک هفته بچتو بذار پیشش و برو سفر با همسرت این دفعه اگر حرف زد 

بذار پیشش بذار پدرش دربیاد :)))) تا دیگه فوضولی نکنه

خب چون از همون اول پای دخالتشون باز شده تو‌زندگی تون 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706