2737
2739

سلام

بچه ها شما موسسه یا شرکتی میشناسید که توی تهران پرستار فیلیپینی اعزام کنه برای پرستاری کودک؟

فقط لطفا نپرسید که چرا فیلیپینی! اکثر کسایی که پرستار فیلیپینی دارن راضی هستند و برای همین دنبالش هستم

ممنون میشم اگر میشناسید یا خود پرستار حتی میشناسید معرفی کنید بهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خوب اکثر کسایی هم که پرستار ایرانی دارن راضین 

فقط باید دنبال یه کس خوب بگردی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2731
2738
سوال اینجاست چرا از هموناییکه پرستار فیلیپینی دارن نمیپرسید ؟!هموناییکه گفتن راضین 

اونایی که داشتن و گفتن خوبه نمیشناختن شرکت یا جایی که اعزام کنه و همون 1 نفر داشتن

فکر کنم برعکسه شما فیلیپن هستین دنبال پرستار ایرانی تو فلیپین هستین؟ 😂 

مگرنه فلیپینی چرا از کشور خودش بیاد تو ایران ب این داغونی با ارزش پول داغون تر بخواد پرستاری کنه😂

خدایا دستمو بگیر….🖤
2706