2737
2739

یعنی چی نازک ؟

قبلا زدم ولی الان بعده عملم جذب شده دوباره میخوام ترمیمش کنم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
روی تیرگی تاثیری داره؟

هم تیرگی رو برطرف میکنه هم گودی رو

مال من تیره نبود ولی بخاطر شب بیداریایی که بخاطر کارم داشتم خط افتاده بود که بعد از تزریق خیلی بهتر شد

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
روی تیرگی تاثیری داره؟

اگه فقط تیرگی باشه و گودی نداشته باشید پی ار پی هم میتونید تزریق کنید که از پلاکت خون خودتونه هزینشم پایین تره ولی بلفرض اگه فیلر و با یه یک جلسه نتیجه میگیرید اون دو سه باری باید انجام بدید تا اوکی بشه

2740
یعنی پوسته زیر چشمتون قبل از تزریق نازک نبوده؟ جوری که رگاش مشخص باشه؟

اها نه اون جوری نبوده یعنی رگاش مشخص نبودن ولی یمقدار خالی بوده که همین نازک نشونش میداد به هرحال

بعد از تزریق سطحش بالا اومد و یکدست شد

سلام دوستان من پزشک هستم و خودم فیلر زیر چشم و فیلر لب خط خنده زاویه گونه تزریق می‌کنم

ژلیا فیلر خیلی خوبه اصلاً عوارضی نداره به شرطی که پزشک خوب انتخاب کنید البته بوتاکس هم تزریق می‌کنم ولی خب به مراتب عوارض داره ولی فیلر

خیلی چیز خوبیه بعد یه مدت هم جذب میشه و اتفاقه بدی برای بدن یا صورت نمی‌افته

اگه ژل یا فیلر خیلی خوب و اصلی  می‌خواید جایی خودم برای بیماران می‌خرم و ژل‌های اصلی و غلیظ و با ماندگاری بالا داره

و فیلرهاش آب نیست و غلظت خیلی بالایی داره چون خودم برای زیباجو  زدم و می‌دونم ماندگاری خیلی بالایی هم دارند به خاطر غلظت بالا و از طرفی اصلیه و احتمال عفونت و اینا اصلاً نداره . شماره مدیر فروش شرکتشون رو میزارم با خیال راحت خرید کنید

و به هر کسی برای ژل اعتماد نکنید چون تزریق به زیر پوست

09026744639

از همه مهمتر قیمت بسیار مناسب این فیلرها هست که من وقتی برای تزریق برای بیمارم می‌خرم برای من پزشک کلی سود داره و قطعاً برای زیباجویان هم بسیار به صرفه هست