2733
2734
عنوان

درمان تاری چشم به علت استرس؟؟؟

6756 بازدید | 40 پست

شوهرم قبل عید یهو گفت یه چشمم تار میبینه ،انگار یه چی جلوشه 

رفت دکتر گفت از استرسه بهش دارو داده 

الان بعد از نزدیک دوماه اصلا بهتر نشده!

کسی تجربش و داشته؟؟ چیکار میشه کرد ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش یه دکتر چشم پزشک خوب بره همسرتون و معاینه کنن احتمالا آستیگمات هستش با یه عینک درست میشه منته ...

این دکتری که رفتن فوق تخصص داره و تعریفش و شنیده بودیم و فعلا دکتر دیگه ای نتونستیم پیدا کنیم متاسفانه. یه چشمش گفته ده هست و این که تار میبینه ۶!! 

2728
تا حالا سکته چشم نشنیده بودم 😟 بعد شما درمانش چطور بود؟

منم نشنیده بودم 

درمان دارویی و اینا  که نداره

باید زمان داده بشه جهت بهبود اون عصبی که خون بهش نرسیده .

من الان کمی بهترم  ولی وقتی خسته یا عصبانی بشم تار میبینه .

دکترم گفت حداقل یک سال باید صبر کنم

یا بهبودی کامل

یا کمی بهتر میشه

ممکنه بهترم‌نشه 

من سه پالس هم برام کورتون تزریق کردن بهتر تشد .

تاری دید من برای نوشته هاس .محیط رو خوب میبینم ولی چشمم به نور حساس شده 

منم نشنیده بودم  درمان دارویی و اینا  که نداره باید زمان داده بشه جهت بهبود اون عصبی که ...

منم میگم زمان بده . ولی بیتابی می‌کنه که پس چرا فرق نمیکنه دارو میخورم ! 

به هرحال ممنونم عزیزم از پاسخگوییت. ان شاالله چشم شما هم بهتر بشه 🌷

2738
خواهش میکنم یه متخصص مغز اعصاب بره چون ممکنه کورتون بخواد و فقط کار اونه

این دو هفته هم تمام بشه بعد که گفته دکتر چشم بعد دوماه بیا دوباره  . البته اینم یه قرص اعصاب ضعیف داده بهش 

سلام عزیزم شب بخیر این بیماری خاص هست مربوط به شبکیه چشم وقتی آب جلوی شبکیه چشم قرار میگیره همه چی حالت آبکی دیده میشه من چند ساله همسرم درگیره این بیماریه چندتا دکتر هم رفته ولی داروی مخصوصش هز کشور آلمان هسن نا چند وقت پیش هم حدود ۹۵ میلیون بوداما فقط نصف ویال باید بزنه واین بیماری برگشت داره وقتی روبه بهبود هست اگر عصبی واسترس داشته باشه برمیگرده خلاصه اینکه ما خیلی پیگیر شدین بهترهمسرت بره مرکز چشم توی شهرک غرب اونجا دکترای خوبی داره برای همسرمن داروی پلرون خارجی تجویز کردوفشارچشمش رو هم اندازه گرفت ولی این بیماری برمیگرده و خوب میشه ودوباره ....

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است 
این دو هفته هم تمام بشه بعد که گفته دکتر چشم بعد دوماه بیا دوباره  . البته اینم یه قرص اعصاب ضع ...

من خود چشم‌پزشک گفت برو مغز و اعصاب

معاینه کامل اتجام دادم و  او سی تی  ساختار چشم مشکل نداشت اصلا 

مغز و اعصاب نوار عصب چشم میگیره و ام آرآی و در صورت لزوم کورتون‌میده 

سلام عزیزم شب بخیر این بیماری خاص هست مربوط به شبکیه چشم وقتی آب جلوی شبکیه چشم قرار میگیره همه چی ح ...

سلام عزیزم. آره دقیقا دکتر هم گفته که آب هست. 

این دارو که میگین یعنی خودتون با دکترهای خارج از کشور مشورت کردین و تهیه کردین؟ یا همین دکترهای خودمون گفتن ؟

همش میگم برا چیزای الکی استرس نداشته باش و حرص نخور تو گوشش نمیره!!

من خود چشم‌پزشک گفت برو مغز و اعصاب معاینه کامل اتجام دادم و  او سی تی  ساختار چشم مشکل ن ...

ام آر آی و عکس هم رفته بود . آب آورده چشمش گفت 

و استرس . دیگه نمی‌دونم 😔

سلام عزیزم. آره دقیقا دکتر هم گفته که آب هست.  این دارو که میگین یعنی خودتون با دکترهای خارج ا ...

نه عزیزم من تهیه نکردم چون هزینش زیاد بود اما داروی پرونده خارجی تا حدی جواب داد پیشنهاد میکنم حتما ویزیت بشن همان جایی که گفتم اسم دخترشون یادم نمیاد ولی توشهرک غرب الان بهترشده ولی میادو میره نباید حرص و جوش بخورن بی خیال باشن فکر نکنن خلاصه که درگیر هستم و چند ساله ....ایشا....همسرشان بهتر میشن حتما این داروی پلرون خارجی رو با تجویز استفاده کنید بهتر میشید انشا....

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است 
2706