2737
2739

سلام به همه ، نمیدونم تاپیک فعاله یا نه، امیدوارم فعال بشه، من هفته ۷ هستم ، سونو تشکیل قلب رو که رفتم همه چیز اوکی بود و قلب تشکیل شده بود ولی گفت به لکه خونی سمت چپ جفت هست به ابعاد ۱۷*۶ میلیمتر. دکتر سونو ریلکس بود گفت چیزی نیس ،خیلی استراحت کن اگر لکه بینی داشتی با شیاف این جذب میشه. بعدش سریع بردم پیش دکترم منو ترسوند گفت احتمال سقط هست، ۳تا امپول هیدروکسی پروژسترون داد بهم واسه ۳هفته و ۱۰ تا شیاف ، و گفت دو هفته بعد برم سونو، من بارداری دوم هست و۳۶ سالمه و قبلی اصلا هیچ مشکلی نداشتم اینم طبیعی باردار شدم، کلا هیچوقت مشکلات هورمونی نداشتم که بخوام دارو مصرف کنم، واسه همین خیلی ترسیدم، نمیدونم این لک سایزش زیاده یا نه و اصلا چرا تشکیل شده،فقط چند روز قبل یبوست خیلی شدزد گرفتم در حد مرگگگ، اندازه جنین گفت ۱۲.۲ میلیمتر ، و ۷هفته و ۳روز ، سیکل خودم ۷هفته و ۱ روز بود موقع سونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچه ها من دو روز پیش یهو تو خواب خونریزی کردم ، با چهار پنج تا لخته ، رفتم اورژانسی سونو ، بیمارستان ...

سلام عزیزم میدونم خیلی گذشته از این کامنتت ولی منم مثل تو ۵۰ درصد ساک و هماتوم گرفته و درد زیر شکم دارم و تیر میکشه کمر و زیر دلم خیلی نگرانم شما چیکار کردین اوکی شد؟ 

خدایا شکرت 🙏🏻🌹
2740
منم دقیقا همینجوری ام دکتر من گفت توی تعطیلات یه سونو برو وضعیت قلب جنین چک کن ولی فعلا سونو همه ج ...

سلام منم همین مشکل و دارم خونریزی کردم فکر کردم دیگه سقط کردم رفتمسونو گفت ضربان قلبم داره و همه چی خوبه بهم شیاف داد خونریزی ندارم اصلا ولی لکه بینی دارم قهوه ای مایل به سیاه خیلی خسته شدم از این لکه ها نمیدونم داره دفع میشه یاچیه اخه اینا کسی بوده مثل من بوده باشه من خیلی نگرانم الانم که افتاده تو تعطیلات دکترمم نیست البته دکترم کاری از دستش برنمیاد که دیگه فقط گفته شیاف استفاده کنم حالا فقط میخوام بدونم این لکه های سیاه که بعضی اوقات با ادرار دفع میشه هماتومه؟؟

سلام منم همین مشکل و دارم خونریزی کردم فکر کردم دیگه سقط کردم رفتمسونو گفت ضربان قلبم داره و همه چی ...

نه عزیزم اون لکه ها همون خون های مونده از خونریزی قبلی هست. 

اگه دفع بشه، به شکل لخته هست

کار سنگین نکن، پله بالا پایین نرو، دکتر من گفت در حد یه غذا پختن کار کن

سلام من اومدم تجربیاتم درباره هماتوم رو بنویسم اگر کسی این مشکل و داشت به دردش بخوره 

من ۶هفته و ۵روز یهو خونریزی کردم قرمز در حدی که فقط لباس زیرم کثیف شد رفتم دسشویی یه لخته ۲ ۳ سانتی دفع کردم اون روزم جمعه بود من دکتر نرفتم کلا خونه خوابیدم ولی زیر دلم یه درد خفیف داشتم و خونریزی کم اون روز گذشت من فکر کردم سقط شده دیگه کلا نا امید شده بودم فردا رفتم سونو گفت قلبش میزنه وسالمه یه هماتوم ۳سی سی داری اومدم خونه شیاف استفاده کردم و استراحت کردم دیگه خونریزی نداشتم لکه های سیاه داشتم بعضی وقتها هم لخته ی سیاه کوچیک دفع میکردم یا روی پد لکه های قهوه ای میومد یا دسشویی رفتنی با ادرار یه خون های سیاه و لخته دفع میشد اینارو کامل توضیح میدم که همه بدونن من و ببخشید اگر خیلی توصیف کردم همه چیرو گذشت دوهفته از اون خونریزی قرمز اول من کلا خونه مادر درحال استراحت بودم دوهفته بعد جمعه دوباره خونریزی کردم قرمز همراه لخته گفتم دیگه افتاد اینسری دو روز بعدش سیزده بدر بود من دیگه بیخیال شدم خسته شده بودم سپردمش به خدا گفتم اگر قراره برام نگه داری نگه دار رفتم سیزده بدر نمیگم زیاد حرکت داشتم ولی از اون استراحت مطلق دراومدم ولی همچنان اون لخته های سیاه میومد ازم گذشت دوباره جمعه شد و من دوباره خونریزی قرمز کردم و لخته دفع شد دوباره فرداش دیگه رفتم دکتر سونو کرد گفت بچه سالمه و هماتومتم کلا از بین رفته دیگه نیست چیزی من اومدم خونه دوباره استراحتمو ادامه دادم و شیاف گذاشتم یه ترشحات آبکی قهوه ای خیلی کمرنگ داشتم تا الان که دیگه خداروشکر هیچی نمیاد امیدوارم هرکس این مشکل و داره مشکلش حل بشه و بچه اش صحیح و سالم به دنیا بیاد  منم همین طور اصلا استرس نداشته باشین این خونریزی هایی که دفع لخته داره همون هماتومه که داره دفع میشه فقط من درد نداشتم اصلا فقط دفع میشد بعدشم کلا خونریزی نداشتم قطع میشد فقط همون لکه های سیاه 

حالا اگر این متن و خوندین و دلتون آردم شد برای من و بچه ام که سالم به دنیا بیاد صلوات بفرستین خیلی ازتون ممنونم

2706