2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو دایی بچته الکی که دعواش نکرده همه چی رو با هم قاطی نکن اگرم دوست نداری نرو ولی رفتن و نرفتنت ربطی به دعواش با خواهر زادش نداره

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2738

حتما برو اگر خیلی دلخوری یبار بهش بگو دایی جان پسرم یا دخترم خیلی شمارو دوس داره وقتی دعواش میکنی تو خونه هی با ناراحتی تعریف میکنه و تو دلش میمونه اگر یوقت کار بدی کرد به من بگو بهش تذکر میدم که دل بچمم نشکنه

2706