2733
2734
اینچ نظریه نرو ادم اعصابش خورد میشه بچه شیطونی میکنه دعواش میکنه چرا نره اخه خاله زنک بازیا چیه

عزیزم بچه پدر و مادر داره باید به والدین بچه میگفت تا کنترل کنن نه صداشو برای بچه کلفت کنه میدونی اون به از لحاظ روانی چه فشاری میاد روش وقتی روش‌های بهتری هست چرا خشونت 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
اگه واقعا دلگیرشدی پیام بده بهش که بخاطر برخوردت بابچم دلخور شدم.. ببین چه جوابی میده اگر عذرخواهی ک ...

نه اینکار خیلی بچگانه س 

روابط بچه هارو نباید وارد زندگی خواهر برادری کرد که 

داییشه دیگه حالا یه دعوای لفظی که مشخص نیست در چه حد بوده آیا استارتر حساس بوده یا نه ک دلیل بر کنسل کردن شام نیس اونم خانمش تدارک دیده خیلی زشته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینچ نظریه نرو ادم اعصابش خورد میشه بچه شیطونی میکنه دعواش میکنه چرا نره اخه خاله زنک بازیا چیه

من بودم نمیرفتم شما نظر خودتو گفتی منم نظر خودمو گفتم کارتون درست نیست که اینطور به من پرخاش میکنی شما

وزن شروع : ۸۱/۵۰۰. وزن الان : ۷۴/۵۰۰. وزن هدف : ۵۵ 
عزیزم بچه پدر و مادر داره باید به والدین بچه میگفت تا کنترل کنن نه صداشو برای بچه کلفت کنه میدونی او ...

اوه حالا انگار چی شده همون ک گفتم قبل شوهر کردن یکم بزرگ شین ک سر ی بحث الکی انقد حرص و جوش نخورین

نگاهم کن نگاهت با نگاهم قصه‌ها دارد🐥🥺😔
2728

اگه خواسته با این کارش ناراحتت کنه که نری خونشون تو هم از لجش برو خونشون. من یکی بخواد ناراحتم کنه یه کار میکنم حرص بخوره بیشتر میرم جلو چشمش.توی مهمونی هم باز خواست سر بازی کردن بچه ات رو دعواش کنه فقط بخند حرصش دربیاد.  

کاش قبل ازینکه شوهر کنین یکم بزرگ بشین شما ازونایی هستین ک بچتون کل خونه  مردم میریزه بهم بجا ا ...

عزیزم من انقدر عاقل و بالغ هستم و روحیه بچم از همه جیز برام مهمتره شاید شما از بگی آنقدر باهاتون بد رفتار شده که خودتون هم دوست دارید بچه های دیگه هم مورد خشم قرار بگیرن هیچ انسانی حق نداره به انسان دیگه پرخاش کنه 

شما از نوع صحبت کردنتون با دیگران معلومه تو چه محیط خشم و دعوای بزرگ شدین 

کاش قبل ازینکه شوهر کنین یکم بزرگ بشین شما ازونایی هستین ک بچتون کل خونه  مردم میریزه بهم بجا ا ...

اتفاقا من قبل اینکه بچم بخواد آسیبی به خونه زندگی کسی بزنه یجوری سرش رو گرم می کنم که نه کسی بهش چیزی بگه نه آسیبی به کسی برسونه بابت این قضاوتتون باید پیش خداوند جوابگو باشید 

2740
عزیزم من انقدر عاقل و بالغ هستم و روحیه بچم از همه جیز برام مهمتره شاید شما از بگی آنقدر باهاتون بد ...

من بچه ای بیاد خونه رو بهم بریزه باعث اعصاب خوردیم بشه داغشم میکنم ادب و پدرومادرش بش یاد میدادن ک ندادن باید ادبش کنی خودت الان ب جا اینکه گوشی دستت باش برو ادب یاد بچتون یده مردم اعصابشونو از سر راه نیوردن بخاطر خوشی و تبلیتون گند بزنین تو اعصاب مردم شما زیادی خاله زنکین والا ی دعوای کوچیکو میخاین خواهر برادر از هم بزنین 

چقدر کامنتتون سخیف و بی ادبانه بود چه جوری به خودت اجازه میدی در مورد کسی که باهاش برخوردی نداشتی آنقدر راحت نظر بدی بچه م همه جا رو بهم بریزه منم بشینم بخندم؟ نه خانوم جان اگر شما و اطرافیانتون اینجوری هستید دیگران رو مثل خودتون نبینید چرا تصور می، کنی شخصیت دیگران مثل شخصیت شماست 

من بچه ای بیاد خونه رو بهم بریزه باعث اعصاب خوردیم بشه داغشم میکنم ادب و پدرومادرش بش یاد میدادن ک ن ...

آخ آخ شما احتمالا مازوخیسم داری که میخای بچه معصوم رو داغ کنی حتما به روانشناس، مراجعه کن 

اوه حالا انگار چی شده همون ک گفتم قبل شوهر کردن یکم بزرگ شین ک سر ی بحث الکی انقد حرص و جوش نخورین

چشم عباس آقا🤣

آخ آخ شما احتمالا مازوخیسم داری که میخای بچه معصوم رو داغ کنی حتما به روانشناس، مراجعه کن 

اره بعدا شاید جاش بمونه ولی عوضش بزرگ شد ن حرف زشت میزنه ن اسیبی ب بقیه میزنه ن مث بعصیا خاله زنک میشه 

چشم عباس آقا🤣

تصورم ازت اونی ک خونه طرفو کامل میریزه بهم ولی کسی جرات نمیکنه حرفی بزنه از بس موزمار و خاله زنکین ک فقط بفکر خودشه

من بچه ای بیاد خونه رو بهم بریزه باعث اعصاب خوردیم بشه داغشم میکنم ادب و پدرومادرش بش یاد میدادن ک ن ...

ببین از کامنتهات این برداشت رو کردم که از اون زنهایی باشی که چادر میبندن به کمرشون بعد با چماق میوفتن تو محل دنبال صغیر و کبیر 

د🤣

2706