2737
2734

سلام اینقدر دلشوره و استرس دارم تحمل میکنم حد ندارد پسرم ۱۶ماهشه با کمک مبل راه میره ی پیش میگیرم راه میره مستقل نمیتونه و اینکه بای بای کردن دست دادن آلو گفتن ی سری کارا یاد نمیگیره هر کاری میکنم صداش میکنم از ده تا پنج تا نگاه می‌کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیر باهاش تمرین کردی؟ دیر تمرین کنی دیر هم راه میفتع عزیزم غذاهای مقوی بهش بده زیاد باهاش تمرین کنید

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
2742
2740

ببرش کاردرمانگر چک کنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

تپلی نیست؟ شاید بخاطر وزنشه که نمیتونه راه بره بعضی بچه ها کند ترن الکی عیب رو پسرت نزار

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
توروخدا اگه تجربه ای مشابه داشتین کمکم کنید 

سلام عزیزم بچت وقتی خوابه با صدایی چیزی بیدار میشه ؟؟؟

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

کارتون تا حالا براش گذاشتی ؟تلوزیون دوس داره؟

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
2706