2737
2734

پسرم 2سالشه منم بردمش دکتر بخاطر قد و وزن بهم امگا3 وقطراهن ویتامین آد داد تاثیری داره برای قد و وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قد بیشتر ارثیه عزیزم  این ویتامین ها ممکنه چاقش کنن ولی قد شاید مطمئن نیستم کلسیم بهش زیاد بد ...

کلسیم شربت با قرص... من زیاد ازاین چیزا سردرنمیارم. میشه یکم راهنماییم کنی 

کلسیم شربت با قرص... من زیاد ازاین چیزا سردرنمیارم. میشه یکم راهنماییم کنی

همون قرص آد ویتامین د داره داخلش 

اخه بچه هس نمیشه هر دارویی براش تجویز کرد

شیر ماست اینا زیاد بهش بده  

دیدی چطور نبودنتو یاد گرفتم دیدی؟
2740
همون قرص آد ویتامین د داره داخلش  اخه بچه هس نمیشه هر دارویی براش تجویز کرد شیر ماست اینا زیا ...

شیر ماست نمیخوره.. شما چیزی سراغ دارید بهم معرفی کنی..کلسیم شربت داره که براش بخرم؟؟؟ 

سلام عزیرم واقعن محشر میکنه براقد پسرم وشوهرم قدشون کوتاهه از سه ماهگی تا شیش ماهگیش دادم واقعن رشد قدش از بچه ها فامیلا شوهرم بیشتر شد الان پولش ندارم مجدد بگیرم من اگر توانایش داشتم یک روز بیخیال نمیشدم ولی حیف اتفاقن هوش حافطه اشم محشر شده حتی بدون اینکه بفهمونیمش چیزای خطرناک خودش حس میکنه

شیر ماست نمیخوره.. شما چیزی سراغ دارید بهم معرفی کنی..کلسیم شربت داره که براش بخرم؟؟؟ 

سلام وقت تون بخیر

من از پیج Santa.baby تو اینستا برای دخترم پاستیل امگا۳ و مسائل ویتامین دی و کلسیم گرفتم برای افزایش قد و استحکام دندان و استخوان هاش،خیلی خوب میخوره

گفتم بهتون پیشنهاد بدمش