2733
2734
عنوان

بازی کردن با کودک

360 بازدید | 50 پست

مامانا شما تو روز چقدر وقت میذارید برای بچه های کوچیکتون؟

من پسرم ۱۶ ماهشه از صبح تا شب باید باهاش بازی کنم یا کنارش بکنم.

عصرا هم جدیدا حوصله ش سر میره فقط غررر میزنه و گریه میکنه تا میبرم بیرون خوش اخلاق میشه و شبم خوش اخلاقه 

دیگه عصرا کلافه میشم نمیدونم چیکار کنم آخه همه بازی ها تکراری شدن😄

بستگی داره ی روز زیاد ی روز کم 

همیشه حال روحی و جسمیم یکسان نیست مسلما

ولی خب بچه از بازی خسته نمیشه باید یاد بگیرن با خودشون گاهی بازی کنن و مشغول شن 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچتو داری بچه ننه بار میاری.براش کارتون بذار ببینه

چ عادت بدیه همش بازی.تو خودتم آدمی استراحت میخوای آرامش میخوای😑

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
2738
بستگی داره ی روز زیاد ی روز کم  همیشه حال روحی و جُمیم یکسان نیست مسلما ولی خب بچه از بازی خس ...

اره واقعامن شبادیگه اصلاانرژی ندارم بادم میخوابه🤣🤣🤣

آقایون درخواست ندن وگرنه نی نی یاروتگ میکنم چون جنبه ندارین😒😒

والا من تقریبا هردیقه از سرکولم بالا میرن.ولی خب کل روز خونه هستن چون کوچیگم منم تنهام نمیتونم ببرمشون بیرون درواقعه کنترول کردنشون تنهایی سختع.ولی تو‌خونه خیلی بازی میکنن ولی خیلی هم حوصلشون سرمیره

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
هوا بهتره  رمضان هم تموم شد ببرش پارک  خانه بازی  مهد  منم بچه سه ساله دارم ...

واسه امثال من که بندرعباسیم هوا از الان دیگه به درد پارک و گردش نمیخوره تااااا آبان آذر

خانه بازی هم بک بار بچمو بردم مریض شد دو هفته درگیر بودم سر پوشیده ست و هزار جور ویروس 

تو غربتم هستیم هیچ فامیل و اشنایی نداریم

گاهی دلم میسوزه واسه بچه م🤷🏻‍♀️چاره چیه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اول راه ایشالله همیشه شاد باشه کوچولوت واسه من که 7سالشه بازم شبا باباشو کلافه میکنه روزا هم منو همش بازی میخاد تازهگیا هم یه جمله یاد گرفته 🤷🏼‍♀️بازی یعنی زندگی🤷🏼‍♀️ تا میگیم حوصله نداریم میگه بازی یعنی زندگی شما نمی خواین من زندگی کنم میخاین بمیرم 🫤

بچتو داری بچه ننه بار میاری.براش کارتون بذار ببینه چ عادت بدیه همش بازی.تو خودتم آدمی استراحت میخوا ...

تی وی تا دوسال ممنوع بعدش روزی نیم ساعت  مجازه آر لحاظ روانشناسی

2706