2733
2739
خوددرمانی کار درستی نیست اما اگر مترونیدازول داری بخور...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علایمم اینجوریه از ساعت ١٢:٣٠ /١ شب احساس کردم ادرار دارم مرتب میرم دسشویی حجم ادرارم خیلی کمه و یکمم میسوزه ولی مرتب احساس ادرار دارم یکسره قشنگ تو دسشویی ام
مهدیسم با ورژن جدید
2742
من این روش و اسنجور وقت هت امتحان کردم جواب داده هر نیم ساعت ١ لیوان اب بخور خی بخور بخور زیاد میری دستشویی اما حجم ادرارت میاد بالا سوزش خیلی کم میشه تکرر ام بهتر میشه امتحان کن
اب زیادددد ، نکه ٢ دفعه بخوری بهتر شدی کمش کنیا ، حداقل تا فردا یه سره بخور فردا تو پرواز ام اگه طولانیه همین کارو کن ، این روزا روزه بودی ؟ واسه بعضیا خوردن اب کم و به مدت خیلی طولانی مثل این فصل ماه رمضون باعث اسن بیماری میشه
2738
عزیزم این مشکل با من خعلیییییی رفیقه.. فنازوپیریدین،هر ۸ ساعت،یه قرص قهوه ایه که عین بتادین ادرارتو قرمز میکنه کل مجاری ادرارتو ضدعفونی میکنه دردتم میندازه سیپروفلوکساسین،آنتی بیوتیک مخصوص مجاری ادراره،هر ۱۲ ساعت یه عدد به اون ناحیتم سشوار بگیر،عالیه،تا فردا این موقع خوب خوبی..شک نکن
من هم چند بار دچار عفونت مزخرف ادراری شدم ، همون طور که دوستمون گفت فنازوپیریدین بخر برای کاهش سوزش و درد خیلی زود اثر میزاره البته من هر 6 ساعت میخوردم و یک قرص انتی بیوتیک میتونی سفیکسیم یا سیپروفلوکساسین بخوری هر 12 ساعت ، یا مترو نیدازول هر 6 ساعت ، فقط یادت باشه ترکیب فنازوپیریدین و انتی بیوتیک نباید تا مدت طولانی باشه ، فنا رو حداکثر تا دو روز مصرف کن ولی انتی بیوتیک رو باید ادامه بدی تا عفونت کامل دفع شه تا میتونی هم اب بخور ، هر سری هم بعد دستشویی خودت رو خشک کن اگه هم سوزش و درد شدید داری همین الان برو اورژانس یه سرم وصل میکنن یه امپول میزنن که خیلی سریع اثر میکنه ،، داروی عفونت همین انتی بیوتیک هست ولی صد در صد بری دکتر خیلی بهتره