2737
2734
عنوان

خیانت ، نامردی ، ظلم

2032 بازدید | 149 پست

سلام خیلی تنهام هیچکسی رو ندارم که مرهم غمام باشه جز خدا منم به کسی که ۱۲ سال از چشمام بیشتر بهش اعتماد داشتم به تازگی خیانت دیدم و سه ماه نه روز دارم نه شب فقط گریه و گریه خیلی چیزها در آوردم ولی مدارک اصلی نهخودشم میدونه میدونم ولی فقط انکار میکنه ولی توی تمام حرفاشو رفتاراش این موضوع موج میزنه خیلی احساس تنهایی می کنم 😔

بعد سه ماه عذاب امشبم محکم مشت زد به بازوم که کی میخوای دست از توهمت برداری ولی به هزار و یک دلیل مطمئنم توهم نیست فقط مدارک اصلی و اثباتی ندارم 😔

تنها امیدم خداست بد تنها موندم توی این دنیااا 

هییییییی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اصلا درک نمیکنم خانومای اینجارو چرا طلاق نمیگیری؟تاحالا کدوم مردو دیدین ک زنش خیانت جنسی کنه بعد باهاش زندگی کنه؟؟ها؟؟چرا ارزش زنهارو میارین پایین اه

من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………

خب بسه دیگه 3ماه گریه کردی چیزی درست شد دستتو بزار رو زانوت بلند شو. دنبال رهایی باش میدونم سخته طاقت فرساست اما ی جا باید تموم کنی. دیگه به فکر خودت باش هم روحی هم جسمی به فکر آینده ات باش اگه شاغلی که تمام درامدتو خرج خونه نکن اگه نه دنبال یاد گرفتن ی هنر باش ی کار با درآمد پس انداز کن. لازم میشه در عین حال اگه هنوزم همسرتون دوس داری به فکر مشاوره باش

2706