2733
2734
عنوان

خیانت ، نامردی ، ظلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 149 پست
خیلی خیلیییییی😔 خدا از همجنسامون که اینطور میان وسط زندگی ها هرگز نگذره  هرکززززز😭

من واقعا نفهمیدم آیا خیانت کردن از ویژگیه تنوع طلبی (که خدا تو وجود انسان ها قرار داده) میاد یا از چیییی دقیقا میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس زنا هیچ وقت اشتباه نمیکنه.ولی ان شاءالله که اشتباهه😔

دقیقااا هیچوقت اشتباه نمیکنه توی تمام حرکات و رفتارش باهام این موضوع موج میزنه حتی تعصبم سرش داره وای من مثلا عصبانی میشم پشت شخص ثابت چیزی میگم سریع پشتش غیر مستقیم در میاد ولی در نهایت میگه کسی وجود نداره قطعا حسم اشتباه نیست 

2731
من واقعا نفهمیدم آیا خیانت کردن از ویژگیه تنوع طلبی (که خدا تو وجود انسان ها قرار داده) میاد یا از چ ...

هرزگی و بیشرفی

اگرم خدا تووجود ادما قرار داده  اشتباه کرده چ حسیه اخه

لایک نکنید                      
میتونم  بپرسم  خیانت مجازی درچت   بود یا خیانت  جنسی

مطمئنم جنسی هم هست جون یه دوره ای هی منو انگار با کسی مقایسه میکرد توی خلوتمون بعد میگفت همینجوری گفتم همینجوری پرسیدم 

خیلی خیلیییییی😔 خدا از همجنسامون که اینطور میان وسط زندگی ها هرگز نگذره  هرکززززز😭

نجسن  نجس اینجور زنای خراب 

ومردایی ک به اینجور زنا پا میدن نجس ترن 

لایک نکنید                      
2740

عزیزم توتنهانیستی منم هم همه این هاروکشیدم ۱۳بدربودرفتم یهوخونه دیدم بااونکه چندماهه داشت عذابم میدادتوخونس دنیااورشدروسرم بعدم گف میخام بگیرمش منم زنگ زدم پلیس اومدشکایت کردم ازدست جفتشون الانم خونه بابامم😔😔

مطمئنم جنسی هم هست جون یه دوره ای هی منو انگار با کسی مقایسه میکرد توی خلوتمون بعد میگفت همینجوری گف ...

عجب گوشیشو زیر نظر داشته   باش   شده هم تلگرام یا واتساپشو هک کن

اصلا درک نمیکنم خانومای اینجارو چرا طلاق نمیگیری؟تاحالا کدوم مردو دیدین ک زنش خیانت جنسی کنه بعد باه ...

خب طلاق بگیرم کجا برم وقتی پشتوانه ای ندارم 

وگرنه قطعا میرفتم 

عزیزم توتنهانیستی منم هم همه این هاروکشیدم ۱۳بدربودرفتم یهوخونه دیدم بااونکه چندماهه داشت عذابم میدا ...

یاااااااااامام حسین چقدر بیشرف  خدالعنتشون کنه هرزه های کثیف و

بچه هم داری. ؟  طلاق میگیری؟

لایک نکنید                      
2706