2737
2734
ن هیچوقت نمیخونم ولی یکی اینجا گف خیلی خوبه یعنی فرشته ها میخان ب آرزوت برسوننت اینقدخوشحال بودم

ببین میگن پیام کائناته گاهی پیام خوبه مثلا فرشته ها میخان کمکت کنن گاهی ناراحته کائنات ازت به خاطر یه موضوعی 

من هر دوتاش دیدم اگه خوب باشه انرژی میکیری ولی اگه بدباشه حتی واقعی نباشه انقد تلقین میکنی که سرت میاد پس نخون 

تاپیک فان
ببین میگن پیام کائناته گاهی پیام خوبه مثلا فرشته ها میخان کمکت کنن گاهی ناراحته کائنات ازت به خ ...

وااای جدی

مرسی ک گفتی عزیزدلم

ن نمیخونم اصن دیگه نگاشون نمیکنم☹️😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای جدی مرسی ک گفتی عزیزدلم ن نمیخونم اصن دیگه نگاشون نمیکنم☹️😂

منم اعتقاد نداشتم یبار دوستم گفت براش درست در اومده 

منم نگاه کردم خوب بود 

دفعه بدی باز نگاه کردم بد اومد و اتفاقا سرم اومد

تاپیک فان
منم اعتقاد نداشتم یبار دوستم گفت براش درست در اومده  منم نگاه کردم خوب بود  دفعه بدی باز ...

ای بابا☹️

همون بهتر نگاه نکنیم و اگه هم دیدیم ب ف ال نیک بگیریم😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
اره 😂😂😶‍🌫️

والا بخدا اصن ی جوری شدم🤣

چ جوری شدی 😂

عین بز ترسیدم🤣آخه من خیلی میبینم

2740
دور از جونت 

بخدا😂💕

شایدم واقعی نیس

منکه ب ف ال نیک میگیرم و تلقینم ب چیزای خوبه 😎😄