2737
2734
و چشمش به کسی می افته تکرار میکنه ... تو رو خدا چکار کنم یادش بره هر بار که میگه لرز و استرس وجودمو فرا میگیره از بیرون یاد گرفته و 1بار کافی بوده که یاد بگیره....
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف آرام و بی صدا بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
33 ماه هر چی براش توضیح میدم فاپده نداره خسته شدم بی اعتنایی تشویق جایزه اثر بخش نیست
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف آرام و بی صدا بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
عزیزم روانشناس تو تلویزیون میگفت تو این جور مواقع اصلا بهشتوجه نکن ونخند اخم کن وروتو برگردون اونم میفهمه که کارش بد بوده دیگه تکرار نمیکنه اگه بهش توجه کنی یا دعواش کنی هر بار واسه جلب توجه تکرار میکنه چون یاد گرفته چحوری توجه بقیه رو به خودش کنه انگار نشنیدی حرفشو
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
وقتی اون حرفا رو میگه اصلا نباید واکنش نشون بدی چه مثبت مثل اینکه بعضی ها میخندن ونه منفی که عصبانی بشی و دعواش کنی . باید هیچ واکنش نشون ندی و یه کار دیگه کنی و یا حرف دیگه ای بزنی . راه درستش اینه
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
فقط بی اعتنایی جوآ ب نداد . براش تنبیه در نظر بگیر مثلا براش توضیح بده چون فلان حرف گفتی امروز با کامیونت یا هر وسیله ای که براش با ارزشه نمیتونی بازی کنی تا بفهمه هر حرف و کار بد یه محرومیتی داره
2706