2733
2734
عنوان

کالسکه چی بگیرم..

977 بازدید | 17 پست

سلام ..یه کالسکه خوب و سبک و قیمت مناسب معرفی کنین...

مک لارن یکی دیدم چطوره..کسی استفاده کرده?

کالسکه ایرانی  ریچ کیدز کسی خریده؟چطوره؟محکمه؟

￵باران همه زندگیم

اون مارکی که گفتین نمی دونم نمی شناسم اما برای خواهرم مارک دلیجان خریدیم راضی هستم

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که نمیگیرم کلا به درد نخور هست تو چند ماه اول مگه چند بار بیرون میریم که کالسکه بگیرم بعد ۵_۶ماه ...

من بچه م سه سالشه از اول تو کالسکه مینشوندم بعد یه مدت ننشست،دوباره از یکسالو نیمه گی نشست تو کالسکه.الانم هر جا میریم که پیاده روی زیاده مثل خرید یا مثلا تو مسافرتا حرم رفتنی اگه کالسکه نباشه خسته میشه میگه بغلم کنید.اما اگه کالسکه باشه کلا تو اونه

2738
چرا نشینه

والا دوستای من هر کدوم که بچه داشتن با کالسکه رفتیم  بیرون بچه جیغ داد که یا بغلش بیاد یا راه بره بعد  بیچاره یه بچه بغلش تازه زحمت هل دادن کالسکه خالی هم اضافه میشه .بماند که خیابون ها و پیاده رو های ما اصلا مناسب کالسکه نیست  زحمت سوارکردن و پیاده کردن تو ماشین و راه پله و آسانسور هم بماند 

قیمت نوش اطلاع دارین؟یکی تو اشناها گرفته کم استفاده‌ کرده میگه ۲.۵

خیلی عالی میگه اگه سالمه وتمیز بخر ازش.توی دی.جی کالا زده ۷و خورده ای.من سه سال پیش که نوش ۴ تومن بود دست دومشو قیمت کردم حدود ۲ تومن

من بچه م سه سالشه از اول تو کالسکه مینشوندم بعد یه مدت ننشست،دوباره از یکسالو نیمه گی نشست تو کالسکه ...

من مثلا دوست ندارم بچه سه ساله رو با کالسکه این ور و اونور ببرم نمیدونم هر کی نظرش یه چیزیه از نظر من از ۶ ماه نهایتا دو سال بچه کالسکه خوبه براش که اونم معمولا نمیشینن .

2706