2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه یه روزی به کار بیاد ممکن هم هست هرگز به کار نیاد البته انشاالله که هیچ وقت بکار نیاد،به نظر میتونه چیزه جالبی باشه
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
یکی از دوستانم خودش و همسرش پزشکن انجام ندادن گفتن لزومی نداره در ضمن ظاهرا تا ىه سن خاصی میشه نگه داشت فکر کنم تا 18
درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
2740
به نظر من مهمه،اینده نگریه و خوبه ولی ای کاش جوری بود که همه اقشار جامعه وسعشون میرسید
دوستان عزیزی که لطف دارن و حال نی نی رو میپرسن،بنیامین عزیز بهترین جای ممکنه: تو بغل صاحبش،مالکش،خالقش....
واجبههههه اونم تو این مملکت که دوووور از جون سرطان بیداد میکنه هرچقدر باشه میارزه و انشالله کسی استفاده نکنه 1% فکر کنید بدرد بخوره اونوقت حسرتش برا ادم میمونه خدانکرده
خدایا شششکر...
فقط یه بار قابل استفاده ست اول 2 تومن میگیرن بعدش سالی 500 فکر کنم مدت نگهداریش محدوده فکر کنم 15 سال منم دول دلم ولی فکر کنم دیگه دیر شده واسه من تقریبا بی خیالش شدم
خدایا... بغلم کن
2706