2737
2739

بچه ها هفته ۱۵ بارداری هستم راستش دست خودم نیس خیلی عصبی شدم کل عید همش دعوا و حرص جوش و گریه زاری با شوهرم داشتم‌. خیلی نگرانم بچم کولیکی عصبی یا بیش فعال بشه دارم از غصه دق میکنم. چکار کنم الان‌‌. کسی بوده عصبی بشه ولی بچش اروم شده باشه؟

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کولیک ورفلاکس هم اصلا ربطی به این نداره اکثربچه ها دارن مخصوصا کولیک

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2740

من برای دخترم باداری اولم بود خیلی عصبی بودم و خودم میزدم وقتی دخترم به دنیا اومد همش گریه و عصبی یادمه ۳سالگی موهاش می‌کند حتی جلوش اینکار نمیکردن...بارداری دومم خیلی آروم بودم پسرم آروم بود .سر سومی هم سعی میکنم آروم باشم

🤪

عزیز استرس سمه سم برای رشد جنین و باعث زایمان زودرس و میشه ک اونم خطرات خودشو داره وقتی استرس داری هورمون کورتیزول آزاد میکنی و صدماتی رو ی بدن جنین و خودت میزاره ولی چون جنین ضعیفه از بین میره یا مشکلات دیکه ای پیش میاد اینارو نگفتم ک بترسی فقط میخوام بطور کل استرس کنار بزاری و شوهرتو (ببخشید اینو میگم) تا پایان بارداری ب کفشتم حساب نکنی تا آروم باشی هیچی مهمتر از جون بچت نیست اینو از یک با تجربه در زایمان زود رس و ی آدم جوشی تو بارداری قبول کن

من پدرم به رحمت خدا رفتن توی بارداری یه صاحب خونه بی اعصاب داشتم هی در میزد بارداری ‌که باش چرا راه پله ها هفته ای دوبار جارو طی میخواد بکش

فقط خدا بدونه چه برمن ودلم گذشت

الهی سالم و عاقبت بخیر باشید

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706