2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342559 بازدید | 53717 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

سلام خوبین

صبحانه مربای ریواس گردو نان لواش ۲۱۸کالری

ناهار برنج و ران مرغ و بادمجان سرخ شده و آب مرغ ۶۱۲کالری

م و عصر چای و قند ۲۳کالری

شام برنج و مرغ و بادمجان و آب مرغ  ۴۸۰کالری

م و شب ملون و ریواس و چای و قند ۱۰۰کالری

کالری مجاز ۱۶۴۰

کالری مصرفی ۱۴۳۰

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
2728
عزیزمممممم تو از منم لوس تری😍😍😂❤ کار خوبی میکنی سرت گرم باشه بهتره👌

در کل تو این دوره یه وابستگی خاص و بیشتری پیدا میکنم بنده خدا برگشته از سرکار میگه چی شده چرا چشمات قرمزه بادکرده چرا گریه کردی یجوری غریبانه مثل دختر بچه ای که گمشده تو بازار زدم زیر گریه فکر کرد اتفاقی افتاده وقتی گفتم چرا گریه میکنم از قیافه اش معلوم بود داره برور خنده شو کنترل میکنه اما نخندید دلداری داد🥲😂

اره رزین یاد دارم میشینم از بیکاری یچیزجدید اختراع میکنم🤌🏻

@خزان_نارنجی    

ص ب. املت یک کف دست نان دوعدد خرما ۲۴۰

ناهار ۷قاشق قرمه سبزی با ۱۲قاشق کته یک لیوان سالاد شیرازی ۵۰۰

شام یک سیخ کوبیده  یک‌کف دست نان ۴۳۵

میان وعده اول پرتغال گردو ۱۴۲

میان وعده دوم پسته بادام ۱۷۲

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
@خزان_نارنجی     ص ب. املت یک کف دست نان دوعدد خرما ۲۴۰ ناهار ۷قاشق قرمه سبزی با ۱۲قاشق ...

ادامه ش،🤣

میان وعده سوم موز چای نخودچی ۱۵۰

فعالیت نیم ساعت پیاده روی تو خونه 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

@خزان_نارنجی    

کباب تابه ای ۸۰۰

شیر ۸۰

سالاد ۲۰۰

ماست ۳۰۰

مرغ ۱۰۰

ورزش نیم ساعت تردمیل، پنج دقیقه وزنه

فیبر و ویتامین هیچی

دلیل اینکه من صبحانه ناهار شام نمیگم اینه که وعده های من این مدلی نیست. یه قهوه درست میکنم توش شیر میریزم میرم سر کار. دیگه همونه تا ظهر. وسطشم باز قهوه میخورم اگه شیر داشته باشم با شیر، اگه نه خالی. بعد برای ناهار بستگی برده چی برده باشم مثلا امروز کباب تابه ای رو برده بودم. ناهار بین ساعت یازده و دوازده ظهر میخورم دیگه همونه تا عصر که میرسم خونه دیگه گرسنه مه. هر چی دیگه تو لیسته رو میشینم میخورم و تموم. رفت تا فردا. گاهی باز آخر شب گرسنه میشم، یه تیکه مرغی ماهی چیزی میخورم. این مدلی که شما مرتب صبحانه ناهار شام و میانوعده دارین اصلا با سبک زندگی من جور نمیشه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
تو عشق منییییی خب     خانم حاتمی     قول میدی فعال باشی و بیای گزارش بدی و ی ...

سلام صبحتون بخیر چشم بله حتما

ببخشید تولد دخترم بود  وگرفتار توی نی نی سایت نیومدم 

حالا چکار کنم 

کرفس رو نصب کردم دیگه چکار کنم   

عضو گروه مانکن های زیبا  گروه ابی وزن اولیه70    وزن هدف 60
@خزان_نارنجی     کباب تابه ای ۸۰۰ شیر ۸۰ سالاد ۲۰۰ ماست ۳۰۰ مرغ ۱۰۰ ورزش نیم ساعت ت ...

اره میفهمم عزیزم اشکال نداره دیگه هرکی هرجور راحته میخوره دیگه نوش جونت

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706