2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342533 بازدید | 53717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امروز سر اینکه همسرم چرا رفت سر کار و تنها موندم کلی گریه کردم اصلا عادی نیستم تو این‌دوره 🥲 سعی می ...

عزیزمممممم تو از منم لوس تری😍😍😂❤

کار خوبی میکنی سرت گرم باشه بهتره👌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ممنون بخاطر دعات قشنگت😍حیف نت ضعیفه یه قبل و بعد بدم فکرکن از سایز۵۴شدم ۳۸😅😅

من آف شله بودم عکستو ندیدم😕

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
@مو_پریشون     @sisijoonm     @1375shabnan     @بانو_آناهیتا ...

سلام وزنم ۷۶🥺

عضوتاپیک مانکن های زیبا❤️وزن شروع۸۰🥺🥺وزن فعلی۷۵😍تاریخ شروع ۶/۱۲/۱۴۰۲هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔒هدف سوم۶۵🔒هدف چهارم۶۰🔒هدف نهایی ۵۵🔒

سلام دوستای گلم ممنونم که بهم انرژی مثبت دادین امروز یک تکونی بخودم دادم خونمو برق انداختم یک کیک هویچ و گردو خوشمزه هم درست کردم آهنگ گوش دادم و از همه مهمتر واسه فردا مهمون دعوت کردم خیلی دوستون دارم بمونین برام

صبحانه نان و ماست چکیده گوسفندی

نهار اش غوره تبریز و نان

شام هم اضافه اش غوره تبریز ونان

میان وعده از همون کیک خوشمزه ها

کالری مصرفی ۲۱۴۰

کالری مجاز ۱۸۷۰

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

@__delbar__    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2740
سلام دوستای گلم ممنونم که بهم انرژی مثبت دادین امروز یک تکونی بخودم دادم خونمو برق انداختم یک کیک هو ...

سلااام عزیزم😍

وااای قشنگگگگ تصورررر کردم و عطر کیک تو خونه تمیز و صدای آهنگ🤩🤩

باریکلا نوش جونت عزیزدلم👌👌

چه خوووب مرسی بابت رسپی

خواهش میکنم 

ص سرشیر نون سنگک  ۲۰۰

م و شیرقهوه ۱۵۰

ناهار زرشک پلو با مرغ ۵۵۰

شام سینه مرغ  ۴۰۰

مجاز ۱۳۰۰

مصرفی ۱۲۰۰

@خزان_نارنجی    

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚

سلام👋❤

ص : ۲ کف سنگک و ۲۰ گرم پنیر و ۲ تا خیار و سبزی خوردن👈(۲۴۲)

(امروز صبح بصورت عجیبی دلم نون پنیر سبزی خواست اونم منی که صبحانه دوست ندارم)

م و : قهوه و شکلات تلخ👈(۵۲)

ن : ۲ کف سنگک و ۴ ق کشک بادمجون👈(۲۶۱)

م و : و موز و یو لیوان طالبی خرد شده و اجیل👈(۲۶۳)

ش : ۷۰ گرم شامی و سالاد کاهو و ۳ ق ماکارونی👈(۳۱۵)

م و : ۲ لیوان هندوانه خرد شده👈(۹۰)

آب : ۱۱ لیوان

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مجاز : ۱۲۰۰

مصرفی : (۱۲۲۳)

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🏋‍♀️ ورزش : رقص و یوگا و کششی

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

@پروازبلند     @خزان_نارنجی    

@خزان_نارنجی    

ورزش نمیتونم بکنم 

پا چپم در حد انفجار درد میکنه

جوری که سرکارم امروز نتونستم برم کلا 

اینقد شلوغ بود سرشب با اسنپ رفتم دفترمو زودی اومدم 

نشد ما یه بار بیایم رژیم بگیریم کارما باهام راه بیاد همش سنگ میندازه جلو پام

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚
من مامانمم عین خودمه🤭😁

ههههههه عجیبا غریبا

مامانای ما ماشاالله مثل فرفره ن

دیروز یه خانومی که فامیل همسرمه از کوه برمیگشت دیدیمش نزدیک ده کیلو ریواس کنده بود ریواس چون وزنش کمه حجمش زیاده اینقد زیاد بود تو روسری بژرگ بسته بود به پشتش ماشاالله ۷۵ سالشه کللللی راه اومده بود نوه ش از من بزرگتره

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
حتما میگردم پیدا میکنم

کاش نزدیک بودی بهت میدادم یا میشد پست کرد

من امروز مربا و ترشیشو درست کردم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
2706