2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343506 بازدید | 53717 پست
نه بخدا نخوردم. پس خوشمزه اس 🤤🤤🤤🤤

خیلی

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
یه بار همسرم اومد گفت با پسرخالم رفته بودیم بیرون ریواس چیدیم. برده بود داده بود به مامانش میگفت گفت ...

با یه شاااید گفتن خودشو خلاص کرده😏میگفتی حداقل میپرسیدی از من قبل اینکه بدی به مامان جون😏

ان شا الله که قسمت بشه یه دل سیر بخوری

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاک کردنش سخته نباید اصلا تیغ بمونه روش همشو با چاقو اره ای دونه دونه پاک کردم چقدرم سخت بود🤕

نمیدونم فک کنم ما نازک نارنجی هستیم وگرنه مامانامون یه دیقه ای پاکش میکنن

سلام گل گلیا من اومدم @پروازبلند     @خزان_نارنجی     @__delbar__ &nbs ...

سلام عزیزم مبارکه ببحشید دیر دیدم دیگ خیلی نمیام سایت

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2742
@جیمز_باچر    دخترم وزن جدیدتو بده تو جدول اردیبهشت بذارم

۸۲ عزیزم شرمنده دیگ خیلی سایت نمیام ولی سعی میکنم واسه اعلام وزنا بیام

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2740
با یه شاااید گفتن خودشو خلاص کرده😏میگفتی حداقل میپرسیدی از من قبل اینکه بدی به مامان جون😏 ان شا ا ...

حتما میگردم پیدا میکنم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
سلام عزیزم مبارکه ببحشید دیر دیدم دیگ خیلی نمیام سایت

فداتشم. درست واجبتر از هر چیزیه

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
س‍لام دوستای گلم ۵۰۰ کالری بودم امروز و یک ساعت رقص و ورزش💪✌️ ‍ ‍  @پروازبلند     ...

سلاااام دختر پر انرژی😍😍

باریکلا بهت نوش جونت👏👏👏👏

من قدیما خوب فست میگیرفتما الان تنبل شدم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلاااام دختر پر انرژی😍😍 باریکلا بهت نوش جونت👏👏👏👏 من قدیما خوب فست میگیرفتما الان تنبل شدم

مرسی عزیزم 🥰🥰🥰یکم سخته ولی فردا صبح که بشه خیلی خوشحال میشم از اینکه تونستم رعایتش کنم و حس رضایت دارم🫠

2706