2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نرو 

ماها رسم  داریم میریم  مادر نوزاد میان بیرون ما میریم توو

اینطوری یوقت کسی دعایی چیزی داشته باشه ب بچه صدمه نزنه 

دوم اینک اگ همزمان توهم زایمان میکردی یکیتون اون یکیو رو میدید چله ش میوفته روی اون یکی     ولی وقتی ب پات وایسه چله نمیگیره 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740
والا من اعتقاد ندارم  ولی مادرم اعتقاد داره  مادرم وقتی بچه اشو بدنیا اورد تا چهل روز نی ...

منم اعتقاد ندارم

اطرافیانم دارند 

الان چند نفر با هم بارداریم 

من گیج شدم

جاریم خیلی اعتقاد داره..  من 7 ماهمه  اون این ماه بچش دنیا میاد خودش بهم گفت نیا خونم ...

اره ولی برعکس مادرم میگفت نمیتونم بیارم خونه ات تا40 روز نشده،  گفت چون تازه عروسی بچه دار نمیشی

اونی که بارداره میتونه بره عیادت زائو . اونی که پریوده نباید بره 

پریود نشنیدم چرا؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

اینو نشنیدم، ولی در کل اعتقاد هم ندارم به این چیزا، ولی باز ته دلم میگم شاید درست باشه که از قدیم هنوز مردم رعایت میکنن بعصی از این مسائل رو 

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  
نرو  ماها رسم  داریم میریم  مادر نوزاد میان بیرون ما میریم توو اینطوری یوقت کسی دعا ...

نه نفهمیدم 😩😩

یه ذره بیشتر توضیح میدی 

من باردارم خوب

جاریمم بارداره خب

اون این ماه زایمان داره 

من دو ماه بعد

به من میگه چله داریم با هم 

من نمیفهمم اصن

2706