2733
2739

اولی ۳ سالشه، دومی ۱۹ ماه ؛ تازه فهمیدم باردارم!

سزارین دومی دردش صد برابر اولی بود، الان نمیدونم سومی اگه قراره از دومی بدتر باشه میمیرم که!

مسکن نمیتونم استفاده کنم ، بدون هیچی تحمل کردمشون!

اینم عکس بیبی ، فعلا آزمایش ندادم گذاشتم بعد ۱۳

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مبارکه .خدا کنه منم ببینم بیبیم مثبت شده

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
2738

خدا داره ميبينه من سه تا دارم يك و دو و پنج سالشونه طبيعي بودم زايمان دومم خيلي سخت بود حتي حاملگي دومم خيلي بد بود ولي سومي نه تو حاملگي اذيت شدم زايمانشم سه ساعته رفتم زاييدم خيلي راحت بود معمولا همه ميگن دومي سخته

کا ندوم خیلی وقته ساخته شده

کی قراره ما آدما بفهمیم که از نظر دولت مردا ماها فقط چند تا عددیم...تعصبهارو بوجود آوردن تا ماها بدون فکر با هم دیگه درگیر بشیم،مرزهارو بوجود آوردن تا ما آدما رو دسته بندی کنن... اخبار دروغ به خورد ما دادن تاریخ رو تحریف کردن حقیقت رو عوض کردن تا به مقاصد خودشون برسن مهم این نیست که جنگ بین چه کشور هایی باشه مهم اینه که... آدمای بی گناه زیادی کشته میشن بچه ها خونشونو ، خانوادشونو ، و حتی جونشونو از دست میدن افرادی که در قدرتن عادت دارن همیشه آدمای معمولی رو قربانی اهداف خودشون میکنن سمت هیچ طرفی رو تو جنگ نگیر... مقابل جنگ وایسا. 
2706