2733
2734

سلام

بچه ها چیکار کنم امدادشتاب که زنگ میزنم میگه عملیات درخواست امکانپذیر نیست..پشتیبانی بانک میگه سیستمیه باید برگرده بعد از ۷۲ ساعت ولی برنگشته..چیکار کنم بنظرتون؟

اره ماهم ۲۹ اسفند تراکنش ناموفق بود برنگشته 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید 72ساعت کاری بگذره ..چون این چند روز تعطیل رسمی بود روز کاری ب حساب نمیاد. نگران نباش برمیگرده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل /که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم ..♥
2728
بچه ها پستها چرا عقب و جلو میرن

فکر کنم دارن ساعت سایت رو درست میکنن

تایمش مشکل داشت

ولی دارن میزنن می ترکونن همه چی رو

اون پایین کادر از من همش کد میخواد

اعلانات جدید رو هم نشون نمیده

2738
شما پیگیری نکردید؟

نه آخه فکر کنم الان کسی نباشه که بشه پیگیری کرد .

فردا هم صبر میکنم یکشنبه زنگ میزنم به اون شماره امداد

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
خداکنه..ایام عیدی حالم گرفته شد😢

احتمالا دوشنبه یا سه شنبه برمیگرده ..واسه منم قبلا اینطور شده به تعطیلات خورد اون روزای تعطیل حساب نمیشد. 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل /که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم ..♥
باید 72ساعت کاری بگذره ..چون این چند روز تعطیل رسمی بود روز کاری ب حساب نمیاد. نگران نباش برمیگرده

خدا از دهنت بشنوه منم 28 با برنامه بام کارت ب کارت داشتم زد تراکنش ناموفق ولی تو صورتحساب ثبت شده پول هم ب حساب طرف نرفته ولی ازم پول کم شده امروز رفتم بانک گفتن دو روز صبر کن ب حسابت برمیگرده 😐 عید و خرید عید کوفت زهرمارم شد

2706