2752
2734
من اوایل بیماری همسرم همش گریه میکردم الان نه خوب با پرهیز و پیشگیری مشکلی نیست ان شاءالله 

ما بعد کای سختی باهم ازدواج کردیم همه چیز اوکی بود حتی یه سرما خوردگی ساده هم نداشت نمیدونم چرا اینجوری شد من که از بس غصه خوردم آب شدم روزهای اول و ماه اول خیلی گریه کردم فقط میگفتم چرا آخه بدون هیچ علامتی رفتیم آزمایشگاه گفتن مبتلا به دیابت اصلا نمیدونستیم دیابت چیه من ۲۶ سالمه همسرم ۳۱

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 
قند ناشتا همسرم ۳۳۷ قند تو ساعت بعدش ۵۷۲ و قند ۳ماهه روی ۱۲ ....ما اصلا نمیدونستیم دیابت چیه برای چک ...

اما خب راست میگی یکم قندش بالاس 

من همسرم رو ۱۸۰ الی ۲۰۰ هست 

و قند سه ماهه ۶ هست

ولی نگران نباش

سعی کن پرهیز و پیاده روی تو برنامش باشه

من همسرم کوهنوردی و پیاده روی میکنه

و راستی متاسفانه دیابت رو روابط جنسی هم اثر بد میزاره

حالا البته ما دیگه سنمون بالاس بیخیالیم ولی برای جوونا آزار دهندس

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما بعد کای سختی باهم ازدواج کردیم همه چیز اوکی بود حتی یه سرما خوردگی ساده هم نداشت نمیدونم چرا اینج ...

اولین دلیل دیابت غم غصه و استرسه

بعد برنامه غذایی اشتباه

همه چی درست میشه با پرهیز و ورزش نگران نباش

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
اما خب راست میگی یکم قندش بالاس  من همسرم رو ۱۸۰ الی ۲۰۰ هست  و قند سه ماهه ۶ هست ...

من ۲۶ سالمه و همسرم ۳۱ سالشه ....برای بچه دار شدنمون به مشکل میخوریم ؟؟؟کلا میترسم که بچه هم مبتلا به دیابت بشه ولی میگن نوع دو قابل انتقال نیس چون ژنتیکی نیس من خیلی نگرانم

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 
2731
ما بعد کای سختی باهم ازدواج کردیم همه چیز اوکی بود حتی یه سرما خوردگی ساده هم نداشت نمیدونم چرا اینج ...

همسرت هر چندماه چشم پزشک و دکتر کلیه ببر 

دیابت ممکنه چربی خون هم بیاره برای چربی هم آز بده

تیروییدش هم چک کنید

اولین دلیل دیابت غم غصه و استرسه بعد برنامه غذایی اشتباه همه چی درست میشه با پرهیز و ورزش نگران ...

من همسرم خیلی غصه خورد سر مسائل خانوادگی که داشتیم سر ازدواج مون حتی خانواده اش قطع رابطه کردن خانواده خودمم هم کلا پسر دوست هستن و این سالها خیلی اذیت کردن خودم میگم از غصه دیابت گرفت 

همسرت هر چندماه چشم پزشک و دکتر کلیه ببر  دیابت ممکنه چربی خون هم بیاره برای چربی هم آز بده ت ...

چشم پزشکی چند هفته قبل رفتیم ولی برا کلیه نه از وقتی فهمیدیم برای کلیه مراجعه نکردیم فقط چشم پزشکی و قلب رفتیم

من ۲۶ سالمه و همسرم ۳۱ سالشه ....برای بچه دار شدنمون به مشکل میخوریم ؟؟؟کلا میترسم که بچه هم مبتلا ب ...

نه نگران نباش اگر شرایطش هست زودتر اقدام کت

ببین من شنیدم دیابت بیشتر از مادره

اخه خانواده شوهر من از طرف مادرش بیشتر دیابت داشتن 

پدر شوهرم مشکلی نداشت

منم بابام دیابت داره ولی مادرم نه

قند من ۹۰ هست

چشم پزشکی چند هفته قبل رفتیم ولی برا کلیه نه 

کلیه و قلب خیلی مهمه 

حتما ببر

یک آزمایش کلی کامل بده

من ۳ ماه پیش همسرم از کامل داد حتی پروستات و ویتامین و خونش 

تیروییدش هم بهتر شده بود

ببین من جگر خونی کشیدم همسرم بهتر بشه

از خیلی چیزا گذشتم 

باور کن تو دلم بود رولت بخرم ولی بخاطر اینکه همسر نبینه هوس نکنه نمیخریدم

نه نگران نباش اگر شرایطش هست زودتر اقدام کت ببین من شنیدم دیابت بیشتر از مادره اخه خانواده شوهر ...

خودمم  همیشه قند ناشتام بین ۸۹تا ۹۰ بود ولی من  هفته قبل رفتم ۱۰۰ بود کلا به خودم هم خیلی این چند فشار و استرس وارد شده

من همسرم خیلی غصه خورد سر مسائل خانوادگی که داشتیم سر ازدواج مون حتی خانواده اش قطع رابطه کردن خانوا ...

صدرصد از غصه و استرس کشیدنه

ببین دکتر غدد میریم ک فوق تخصصه میگه

بیمار داشتیم سالممم ولی برادرش فوت کرده 

همون ماه دیابت گرفته از غم

لامصب استرس مادر همه بیماریاس 

بیشترش هم اثرش تو متابولیسمه

کلیه و قلب خیلی مهمه  حتما ببر یک آزمایش کلی کامل بده من ۳ ماه پیش همسرم از کامل داد حتی پرو ...

اآزمایش چکاپ دادیم هر دو هفته قبل ...تری گلیسریدش کمی بالا بود با ویتامین دی ولی تیروئیدش اینا مشکل نداشت فقط باید برا کلیه باید بره این ۸ماه یا ۹ماهی که فهمیدیم تا الان نرفته بنظرم هم ۳ساله مبتلا شده .....از این ناراحت میشم قبلا که چکاپ میداد قندش نرمال بود همه اش فکر میکنم چی شد یهو دیابت گرفت آخه میگن مرحله پیش دیابت خودش ۵سال طول میکشه

خودمم  همیشه قند ناشتام بین ۸۹تا ۹۰ بود ولی من  هفته قبل رفتم ۱۰۰ بود کلا به خودم هم خیلی ...

خب باید ببینی چی خوردی 

شب و روز قبلش 

یعنی میخام بگم اثر بعضی مواد غذایی تو چند روز تو بدنه 

نگران نباش

همسرت هم بگو بره پیاده روی 

هفته ای دوبار 

دمنوش گزنه هم عالیه 

بعد سه ماه پرهیز بره آز انشاءالله نتيجه اش عالی میشه تا ۲۰۰ بیاریش پایین خیلی خوبه

صدرصد از غصه و استرس کشیدنه ببین دکتر غدد میریم ک فوق تخصصه میگه بیمار داشتیم سالممم ولی برادرش ...

ما یه اتفاق خانوادگی افتاد که باعث بحث و دعوا شد بعداز اون اتفاق خیلی ناراحتی میکرد که بعد یهو فشارش میفتاد که رفتیم آزمایش گفت دیابت داره

2706