2752
2734
بنظر من سالی یبار کافیه

من از وقتی فهمیدم این ۸ماه دوبار فرستادمش چشم پزشکی ی بار هم قلب ولی کبد حواسم نبود البته چند بار بهش گفتم هی میگه باشه ولی نمیره داره دقیقا کاری که با چکاپش کرد رو انجام میده ما هر سال چکاپ میدادیم دقیقا دو سال درگیر کارش بود چون رشته اش مکانیکه ناو بود اون دوسال خیلی استرس کشید هر بار میگفتم میگف مرخصی جور نمیشه تا اینکه رفتیم گفتن دیابت وگرنه آخرین چکاپش حدودا دوسال و نیم قبل بود که اون موقع قندش اوکی بود

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 
اآزمایش چکاپ دادیم هر دو هفته قبل ...تری گلیسریدش کمی بالا بود با ویتامین دی ولی تیروئیدش اینا مشکل ...

عزبرم بدن هم تا یه حدی کشش داره همسرتون غذاهای قندی زیاد میخوردن لابد و تحرک کافی نداشتن بعد از یه مدت دیگه سلول ها مقاوم میشن و اون مقدار انسولینی که بدن تولید میکنه تا باعث بشه قند وارد سلول ها بشه کفایت نمیکنه برای همین قند توی خون میمونه که این خطرناکه و آزمایش میدید و  میبینید قندتون بالاست این اتفاق یک روزه نیوفتاده و سال ها سبک زندگی و عادات غذایی پشتش قرار داره و در آخر هم باید انسولین تزریق کنید تا سلول ها بتونن از اون قند استفاده کنن تا میزان قند خون پایین بیاد شما هم اگه رعایت نکنید مبتلا میشید این بیماری خیلی رایج شده به خاطر زندگی فعلی .

تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود در انتظار خدا بودن یعنی درنیافتن اینکه او را هم اکنون در وجود خود داری💚.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام عزیزم وقتتون بخیر ، خانومی تو‌یکی‌از تاپیکا دیدم‌واسه کرم‌فایزه نظر گذاشتین گفتین استفاده کردین ،من بخاطر جوش و جای جوش صورتم خیلی هزینه کردم‌خیلی راهارو امتحان کردم جواب نگرفتم ، الان این کرم رو‌بهم معرفی کردن با صابونش 320 خریدم ، خواستم ببینم شما عوارضی ازش ندیدید و هنوزم استفاده میکنید ؟ واسه جوش جواب میده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم 🥲🙏🏻❤️

وقتي یادم میفته همه‌چي دستِ خُداست قلبم آروم مي‌گیره🤍
سلام عزیزم وقتتون بخیر ، خانومی تو‌یکی‌از تاپیکا دیدم‌واسه کرم‌فایزه نظر گذاشتین گفتین استفاده کردین ...

سلام گلم وقت شما هم بخیر 

اولا که چقدر گرون بهتون دادن 

چند روز پیش ۱۶۰ بود .

من هنوز گهگاهی استفاده میکنم تا به امروز اصلا عوارض نداشته برای من .

من نه لک خاصی داشتم نه جوش برای روشن شدن پوستم استفاده میکنم .برای همین نمبتونم برای جوش نظری بدم

ولی  کلا  کرمش مدتهاس مثل قبلا نیست قبلا خیلی بهتربودن 

اما خب راست میگی یکم قندش بالاس  من همسرم رو ۱۸۰ الی ۲۰۰ هست  و قند سه ماهه ۶ هست ...

سلام خانم همسرتون چیامیخورن؟دیابت نوع دومیتونه برنج وخورشت بخوره؟قنددوساعت بعدغذای شوهرتون چنده؟اگه بره بالا چی میخورن ک میادپایین .جواب بدین ممنون میشم .

سلام خانم همسرتون چیامیخورن؟دیابت نوع دومیتونه برنج وخورشت بخوره؟قنددوساعت بعدغذای شوهرتون چنده؟اگه ...

سلام قربونت

نوع دو

دکتر گفته نشاسته برنج کم

یعنی برنج هرروز بخوره هم روزی یک کفگیر مشکلی نیست 

بعد از ناشتا ۲۵۰ میشه 

الان دیابزید ۸۰میخورن 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
سلام قربونت نوع دو دکتر گفته نشاسته برنج کم یعنی برنج هرروز بخوره هم روزی یک کفگیر مشکلی نیست&nbs ...

آهان پس بیشتر از ی کفگیر نمیشه .بابای من بعدغذاش میشه ۲۰۰ مونده بودم چیکارکنم.خیلی ممنونتونم حواب دادین

آهان پس بیشتر از ی کفگیر نمیشه .بابای من بعدغذاش میشه ۲۰۰ مونده بودم چیکارکنم.خیلی ممنونتونم حواب دا ...

نگران نباش

ولی دکتر گفت هرروز یک کفگیر هم مشکلی نداری 

ولی با ماکارونی و سیب زمینی خیلی مخالف بود

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!