2737
2734
اون دو تا تاپیکو دستم خورد ناقص اومد
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...
سه روزه سرماخورده تب داره همش گریه میکنه.عصر دیدم قسمتی که پوشک میبندم مخصوصا اون قسمت و بغل ران جایی که بند پوشک بسته میشه قرمز شده شدیدا.دخترم همش گریه میکنه و دستشو میبره اونجا انگار میخاره
ذهن همه چیز است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااای عزیزم میسوزه..پسرمن چند وقت بعد سرماخوردگیش تب کرد..سه روز..با هیچی نمیتونستم تبش رو پایین بیارم..روز سوم قسمت پوشکش کلاااا قرمز شده بود جوری که وقتی جیش میکرد گریه میکرد..بعد بدنش کهیر زد بعد خوب شد..بدون دوا ودکتر..ولی دکتر گفت بیماریه ویروسیه
زندگی وسرنوشت ما درگرو باورهاست...مثبت باورکنیم تا خوب زندگی کنیم..
2738
دوبار بردم دکتر چند ساعت پیش آوردم از دکتر اما الان یه ساعتی میشه اینطوری شده. یعنی کل بدنش اینجوری میشه؟؟؟ بازم ببرمش دکتر؟
ذهن همه چیز است
سلام من پسرم۴سالشه ازروزی که به دنیا می اومد تادوسالگی که ازپوشاک بازکردم داعما ناحیه پوشاکش میسوخت همه کرمی میزدم همه کارکردم سرانجام یه کرم ترکیبی پیداکردم که محشره به هرکی گفتم دوبارزده خوب شده برام دعاکرده به شماهم میگم انشاالله پاهای بچه هاتون خوب بشه
2706