2733
2739
عنوان

مدرسه ناصر ترکان کرج

407 بازدید | 15 پست

سلام مامان های کرجی. من شنیدم مدرسه ناصر ترکان کرج رو هم مسموم کردن ایا این خبر صحت داره؟ کسی چیزی میدونه؟ 

میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
کجا میشع  من یه آمبولانس اتوبوسی کنار پل مهرشهر دیدم یکساعت پیش

سمت 45 متری گلشهر. میگفتن پریروزا زدن . سمت خیابان انوشيروان 

میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
دایی من اتیش نشانه  میگه نزارید بچه ها مدرسه برن جز گاز سمی مدرسه هارو اتیشم میزنن مگگفت ...

من دخترم کلاس دومه دبستانه تو کوچه مدرسشون دوتا مدرسه هست راهنمایی و دبیرستان. من از امروز کلا دیگه نمیفرستمش مامان های دیگه هم نفرستادن 

من دخترم کلاس دومه دبستانه تو کوچه مدرسشون دوتا مدرسه هست راهنمایی و دبیرستان. من از امروز کلا دیگه ...

اره دایمم زنگ زد به ما گفت نزارید برن مدرسه 

تو مدرسه ابجی منم زدن اصلا حالش خوب نبود 

اره دایمم زنگ زد به ما گفت نزارید برن مدرسه  تو مدرسه ابجی منم زدن اصلا حالش خوب نبود

ای وای😔

2706